Skocz do zawartości
Nerwica.com

znajomość z 19 latką?


Gość k_o82

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się czego można się spodziewać po znajomości z 19 letnią dziewczyną, bardzo atrakcyjną,

wrażliwa i nerwowa, po przejściach z facetem który ją cały czas pilnował i mocno jej psychikę

naruszył swoją zazdrością.

Pozuje do sesji zdjęciowych, lubi kokietować facetów, fotografów i modeli,

mówi że jest uzależniona od seksu, każdy facet jakiego pozna chce tylko z nią uprawiać seks

ale ona podobno pomimo zaczepiania ich i prowokowania nie robi tego.

czy wiązanie się z taką dziewczyną w przyszłości nie jest przypadkiem skokiem w rwącą rzeke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_o82, to co piszesz wskazuje ze dziewczyna ma kilka problemow po 1) nadmierne przekonanie o swojej atrakcyjnosci, jednakze nie byloby takie to negatywne, gdyby -nie slowa, ze kazdy chce z nia uprawiac seks, oraz ze jest uzalezniona od seksu? To w koncu uprawia ten seks czy nie?Widze tu niescislosci, byc moze to nadmierna fantazja dziewczyny. W sumie to sie temu facetowi nie dziwie, jakby moj narzeczony mowil ze go non stop podrywaja to tez bym zaczela pilnowac do granic mozliwosci, jednakze mimo wszystko wydaje mi sie ze problem polega na niedojrzalosci dziewczyny, coz nie ma co sie dziwic, to 19 latka. Czy sie wiazac, to sam odpowiedz sobie na pytanie, na czym Ci zalezy, jak na niezobowiazujacym romansie, okazji do zabawy to ok, natomiast na powazne uczucie i zwiazek bym nie liczyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, a więc moim zdaniem związek raczej nie, jak sam piszesz, bo musiałbyś być ostrożny, ale przelotny romans/znajomość jak najbardziej. Nie dość, że kokietka, to jeszcze ma zadatki na nimfomankę, w dodatku jest po związku, w którym była ograniczana, więc może teraz trochę chce się wyszaleć, skąd wiesz, że jak jej znudzi się seks z tobą, to cię nie rzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wysokie progi :twisted: duże wymagania dziewczyna ma więc nie ma co myśleć o stałym związku.

poznaje ją tylko, rozmawiamy w sumie prawie po kilka godzin na gg i skype od piątku.

 

[Dodane po edycji:]

 

naprawde jestem piep.... idiotą...

 

[Dodane po edycji:]

 

co może dziewczyna 19 letnia szukać jeśli jest z facetem od maja, którego często nie ma i wyjezdza zagranicę? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pcham się w to, mam nadzieję że po sesji w sobotę nasza znajomość się skończy.

z drugiej strony zawsze pomagałem bezinteresownie nie mając z tego zupełnie nic... w tym przypadku utrzymuję

z nią kontakt do soboty.

Nie potrafiłbym jej zaufać ze względu na jej sposób bycia i nie wydaje mi się na dojrzałą emocjonalnie.

Ma frajdę z tego że będzie pozować do aktów jakiemuś fotografowi.

po wczorajszej akcji w jej wykonaniu na gg, jak mi napisała "dobra, nara" bo się zdenerwowała o głupie ":lol:" i stwierdziła

że się z niej śmieje drugi raz do mnie dotarło że nie traktuje tej znajomości poważnie.

nie spodziewałem się takiej osoby na początku, ale codziennie ze sobą rozmawialiśmy i myślałem że to nie jest żaden pic na wodę z jej strony.

 

[Dodane po edycji:]

 

zastanawiam się dlaczego cały czas przyciągam toksyczne kobiety. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówi że jest uzależniona od seksu,

Coś niesamowitego !

Zastanawiam się czy powinieneś jej wybijać ten nałóg z głowy,czy takie uzależnienie na dłuższą metę jest bardzo szkodliwe ? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego !

Zastanawiam się czy powinieneś jej wybijać ten nałóg z głowy,czy takie uzależnienie na dłuższą metę jest bardzo szkodliwe ? :105:

 

takie rzeczy tylko w erze znajdziesz :why:

 

może znajde inny obiekt pożądania i szybko zapomnę o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie licze na cokolwiek. nie spotykam na codzien kobiety z ktora bym tyle rozmawial i nawiazywal wspolny jezyk.

moze ona bez problemu poznaje duzo facetow z ktorymi mogla by byc, ja nie spotykam tyle kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można, dla dziewczyn w tym wieku... chyba są inne ważniejsze rzeczy niż wierność i lojalność ale co poradzić.

 

[Dodane po edycji:]

 

bardzo źle trafiłem.

 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Ja mając 19 lat już żyłam od dwóch lat w stałym związku, prowadziłam dom, firmę i studiowałam. Nie każda 19 latka jest takim paparuchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie próbuje, rozmowy po kilka godzin, smsy, skype, telefon... próbuje się nie angażować... poczekamy do soboty. znajomość z 19tką która kokietuje dla zabawy... już się nacięła z jednym modelem, który jej na wyklinał od ku..., itp. powiedziała że dlatego że nie odpowiadała na jego smsy, a tak naprawde to się zastanawiam

dlaczego jakis chłopak mógł jej ubliżać, wcześniej mu pisała głupie komentarze pod zdjęciami, on jej też.

nie chciałbym wiedzieć co dalej było... postaram się urwać kontakt po zdjęciach.

 

[Dodane po edycji:]

 

jej komentarze pod zdjęciami tego modela, cytuje"

dont.....- napisał:Dodano: 2010-07-30 08:37:20fajne masz sutki:D wgryze sie pozwolisz hahaha:X

dont.....- napisał:Dodano: 2010-07-30 08:36:57B O S K O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! muaaaaaaaaa:***********************:*:*:*:*:*: :D

dont....- napisał:Dodano: 2010-07-29 14:52:30skoro Ci sie tak ono podoba to ja proponuje wspolna sesje bieliznowa co Ty na to ? moze byc i w lublinie"

nie chce się zastanawiać jakie wiadomości z nim pisała.

 

[Dodane po edycji:]

 

nie warto probować nawet pomagać dziewczynie po cieżkich przejściach, nawet jeśli jest się dobrym człowiekiem, o dobrym sercu lepiej nie ryzykować.

 

[Dodane po edycji:]

 

tak wygląda właśnie moja modelka na sesje w sobotę

http://a.imageshack.us/img820/2441/img2650edit.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×