Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłość


Gość GrEeN aNgEl

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm... histroria zaczeła sie od już dawna,poznałęm ją w tamtym roku.Nie spodziewałęm sie nigdy tak silnego uczucia które obudziło sie we mnie od kilku miesięcy... :( Była dla mnie najważniejszą osobą w moim zyciu i jest nadal :( Byłęm z nią prawie 4 miesiące,pierwszy raz tak z kimś bylęm długo i kochałem aż tyle i tak mocno kogoś...rozstaliśmy sie i nagle wszystko straciło sens chciałbym naprawić to :( zaaczeło sie od przyjaźni a zostalo na wielkiej miłości po mojej stronie...Niewiem co naprawde sie dzieje ...nikt w stanie nie jest zastąpiić mi jej...Nie chce żyć bez niej...Czuje wielką potrzebe by była moją ,być pewnym że w każdej z mych sytuacji będzie przy mnie...Oszukałęm ją tylko 4 razy przez 4 miesiące ;( i zmieniło mnie to dusiłęm to w sobie chciałęm powiedzieć było za puźno...Zaczołęm szukać przyjaźni w innych pomocy nic to nie dało tylko większego kłopotu...KOCHAM JĄ PONAD ŻYCIE dla niej w stanie jestem zrobić naprawde wszystko i być przy niej i po śmierci nawet...:(Za szczęście jej wiele bym zapłacił i poświęcił...Nadal ją kocham i gdy czasem zmniejsza sie uczucie poczasie jeszcze bardziej wzrasta...Jeździłęm sobie na deskorolce i często ona była na skate parku w tedy pamiętam gdy sie siebie peszyliśmy ;p Prawie była przy mnie zawsze...Nie potrafie z nią sie przyjaźnić zabardzo ją kocham i pragne :( Ona równierz mnie kocha nie potrafimy bez siebie wytrzymać...Inni psują to wszystko mówią jej że jest mnie nie warta :( może i jest nie warta akurat mnie ale ja ją kocham całym moim kruchym i drobnym serduszkiem...Rozzumieliśmy sie często...Płacze o nią wiele...Czasem myślimy podobnie...Nie wiem inni psują mi to wszystko może zazdroszczą nie mam pojęcia...Chciałbym byście mi pomogli pokonać ten problem który polega na niezdecydowaniu mojej ukochanej jak do niej dotrzeć nagle sie zmieniło wszystko,co robić by zaufała i kochała nie słuchała innych,żebym był dla niej najważniejszy jak ona dla mnie.Jestem o nią zazdrosny straszliwie jak nigdy o nikogo;pProsze pomóżcie by ona zrozumiała wreszcie mnie:(Kocham jej śmiech minki urocze głos zapach całą ją i tylko ją na wieki i tak pozostanie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie swietna rade: wypij ... szklanke wody. Koniecznie zimnej!

Nie pomoglo? Wypij jeszcze jedną, koniecznie zimną! Pij tak wodę do skutku, po którejs szklance zapomnisz o tej dziewczynie, gwarantuje!

Napiłeś sie juz wody? Napisz bloga!

Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trochę to chaotycznie napisane też nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Piszesz że ją kochasz a oszukałeś ją tylko 4 razy przez 4 miesiące no to super. Potem że ktoś jej wmawia że nie zasługuje na Ciebie. To jeżeli jesteś mężczyzną. Albo aspirujesz do tego miana. To powinieneś się tak zachować i z nią porozmawiać. Powiedzieć że Ci na niej zależy itd. Czego ty oczekujesz że my z nią porozmawiamy ?? Jak ją kochasz chociaż myślę że narazie to jest taki wstęp do miłości to biegiem do niej z kwiatami albo bałwankiem albo czymś tam i tyle. Chyba umiesz powiedzieć to co chcesz . Tylko się przygotuje lepiej bo jak powiesz to tak jak tu to może być nie teges. Rozwiązanie jest proste : Powiedz jej co czujesz i tyle.

Pozdrawiam

G

Taką mam prawie świąteczną atmosferę to pochyliłem się nad problem tego młodego człowieka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eska.pl/poranek_trojmiasto

 

BAL CZY SZMAL

 

Codziennie rano macie dylemat: romantyczna kolacja przy świecach czy 50zł?

Zapraszamy Was do naszego radiowego Biura Matrymonialnego. Jeśli macie kłopot by wypowiedzieć te najważniejsze słowa drugiej osobie to my zdecydowanie deklarujemy pomoc.

 

Jeśli ktoś wpadł Wam w oko i brakuje Wam odwagi by zacząć, albo coś nie idzie w Waszym aktualnym związku - zostawcie to nam! Opowiedzcie nam swoją historię i zostawcie namiary na siebie i swoją drugą połowę.

Wystarczy, że wypełnicie formularz.

 

Na szczęśliwców czekają zaproszenia do restauracji METAMORFOZA Starówce w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post wzruszył mnie naprawdę do łez, taki jestem wrażliwy.

BTW ile masz lat, 13?

Nastolatki tez się zakochują, czy to takie dziwne? Ty nie miałeś nigdy 13 lat a może już nie pamiętasz jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×