Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lustro


Gość Strzyga

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=cZUy8-zX67c&ob=av2n

 

Cześć Wam znowu.

 

Ważę 46 kg przy wzroście 168-169cm [już sama nie wiem ile mierzę, w szkole miałam 170 i w dowodzie, mhehe]. Zależy też kiedy wejdę na wagę. Od 45-47 w ciągu dnia.

 

Moje wymiary:

 

77 w biuście

62 w talii

86,5 w biodrach

 

Uważam, że nie jestem chuda. Boję się przytyć.

 

Jednocześnie chcę przytyć.

 

Bo to jest tak, że ja nie wiem, czy jestem gruba czy chuda. Czy może akurat i przesadzam.

 

Noszę rozmiar XS.

 

Mimo to spodnie są często na mnie za małe. Chyba mam wielką d...pę.

 

Mam tak, że pewnego dnia patrzę w lustro i chcę się odchudzić, bo widzę, że mam brzuch i d...pę i uda.

 

Potem patrzę i myślę, że jestem za chuda.

 

Sięgam po gazetę i... zaczyna się.

 

Modelki, aktorki, piosenkarki. Porównywanie. Która ile ma.

 

W internecie piszą ich wagi - one są takie szczupłe i ładne. 90-60-90. Albo lepiej. 85-50-80. Nigdy nie osiągnę tej ostatniej.

 

Ćwiczę na talię, ale ona się nie zmniejsza i biodra też nie.

 

W domu mówią, że mogę przytyć. Dziewczyny też, ale mówią to z zazdrością.

 

Hmmm... czasami podkreślam szczupłość ubraniem odpowiednim. Wtedy czuję się lepsza. I widzę zazdrość i rajcuje mnie to.

 

Potem na zdjęciach widzę, że nie jestem szczupła, tylko chuda.

 

Ciągle się waham, z oceną siebie i swojej tuszy.

 

Już nie wiem, co robić. To mnie męczy. I mam takie coś, że podejrzewam ludzi, że chcą mnie utuczyć. Że muszę być taka jak oni chcą, jak się wymaga. Nieidealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po śmierci ojca zasuwałam na 2 prace (jedna nocna) i błyskawicznie się okazało, że ważę 48kg przy wzroście 170. Mnie się wydawało, że wyglądam spoko, ale moi przyjaciele byli przerażeni i mówili, że wyglądam bardzo źle. Zapewne mieli rację, bo schudłam dlatego, że byłam w ciągłym biegu, spałam po 4h dziennie, nie miałam czasu jeść.

 

Wtedy byłam chuda i wszyscy mówili, że wyglądam paskudnie. Teraz jestem gruba (ważę 60 z hakiem, nawet nie wiem, ile, mam potężne brzuszysko rasowej sybarytki) i zdecydowana większość, łącznie z moim facetem, mówią, że wyglądam fajnie, bo kobieco, a nie jak zabiedzony kundelek. Ja się super nie czuję, ale jest ok.

 

Ogólnie na Twoim miejscu wywaliłabym te gazety. Widziałam w Newsweeku zdjecie Anji Rubik, ale w pierwszej chwili myślałam, że to zdjęcie jakiejś narkomanki. Literalnie tak wyglądała, wychudzona przez lata ćpania. Wywaliłabym też wagi, miarki i inne piardy - wyglądaj i waż tyle, żebyś się czuła ze sobą w porządku, wtedy będziesz się ludziom podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę tak jak Ty.

 

Ale nie mogę się pozbyć tych g...wien. Właśnie - mi sie wydaje, że jestem ok, a nawet bardziej bym mogła zrzucić w brzuchu i tyłku. Pisałam na forach, tam uchodzę za normalną, w ogóle - powinnam iść na modelkę, tylko, że cycków nie mam.

 

Wiesz, nie mogę się nie kontrolować. Męczę się myśląc o jedzeniu i wadze.

 

Pozdrawiam i fajnie, że mam o jedną wypowiedź więcej tutaj. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, to chyba też zależy od predyspozycji, masy mięśniowej, kości itd. Serio. Ja jestem wyższa od Ciebie o 4-5 cm, ważę o 4-5kg więcej i szczupła to ostatnie co można o mnie powiedzieć. Obiektywnie. Nie jestem gruba tak, że jak zamiast biec na autobus, to mogę się poturlać, ale noszę ciuchy XXL i ogólnie jestem puchata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, no co Ty??? :shock:

Ja serio szczuple dziewcze jestem i mam cialo w zasadzie pozbawione tluszczu, ludzie sie dziwia dlaczego tyle waze. Mysle, ze to miesnie, bo mam raczej "sportowa figure" ale nie wiem sama skad te miesnie sie u mnie wziely, bo raczej nie przepadam za cwiczeniami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1,62 i waze przez całe zycie od 46 do 49,5 , więc to moja waga prwidłowa chyba i zgodna z natura. Jestem bardzo drobnek kosci a układ kostny tez robi swoje ktoś kto jest bardziej masywnie zbudowany bedzie odrazu wazył więcej a jaby schudł do mojej wagi byłby za chudy na wage skąda sie duzo czynnków. Ja jem nieregularnie i tylko wtedy jak czuje głod, nigdy nie jestem głodna , ale tez sie nie przejadam nigdy. Jak organizm krzyczy jesc to ja go słucham i wtedy jem i to sie sprawdza po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja waga zgodna z natura nie wiem jak jest. Wazylam kiedys mniej, niz 50 kg przy tym samym wzroscie ale jak teraz patrze na dawne zdjecia, uwazam, ze bylam za chuda. Moja terazniejsza wage osiagnelam kolo 22-23 roku zycia i chyba ta jest ok- jestem szczupla a jednoczesnie nie wystaja mi zebra, jak kiedys i mam jakies piersi ;) (przy wadze mniej niz 50 kg niestety byly mniejsze, niz teraz)

 

Co do apetytu, ja ZAWSZE jestem glodna :mrgreen:

 

-- Śr sie 31, 2011 4:54 pm --

 

A moja waga zgodna z natura nie wiem jaka jest. Wazylam kiedys mniej, niz 50 kg przy tym samym wzroscie ale jak teraz patrze na dawne zdjecia, uwazam, ze bylam za chuda. Moja terazniejsza wage osiagnelam kolo 22-23 roku zycia i chyba ta jest ok- jestem szczupla a jednoczesnie nie wystaja mi zebra, jak kiedys i mam jakies piersi ;) (przy wadze mniej niz 50 kg niestety byly mniejsze, niz teraz)

 

Co do apetytu, ja ZAWSZE jestem glodna :mrgreen:

 

-- Śr sie 31, 2011 4:55 pm --

 

Widze,ze edytowac sie nie da...Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja czasami jestem głodna, nie mozna byc cały czas byc głodnym to nienaturalne tak samo jak nie mozna byc cały czas najedzonym. Ja jem duzo czekolady bo lubie bardzo , mniam.

 

-- 31 sie 2011, 15:57 --

 

Jat tak waże od 15 roku zycia, bez zmian , nie przeszkadza mi to specjalnie:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, no co Ty??? :shock:

Ja serio szczuple dziewcze jestem i mam cialo w zasadzie pozbawione tluszczu, ludzie sie dziwia dlaczego tyle waze. Mysle, ze to miesnie, bo mam raczej "sportowa figure" ale nie wiem sama skad te miesnie sie u mnie wziely, bo raczej nie przepadam za cwiczeniami :mrgreen:

No widzisz, ja mam biegunowo odwrotnie - mogę ćwiczyć godzinami a mięśni jak na lekarstwo :mrgreen: Jako 17-18 latka się zacięłam, latałam na siłownię, basen, godzinami jeździłam na rowerze - no wszystko co mi do łba wpadło i co? Jajco.

Jestem kanapowcem z przymusu. :mrgreen:

 

Pamiętam okres, że ważyłam mniej od mojej byłej, która ma 150cm z hakiem. 156 bodajże. Ja ważyłam z 52, ona z 54kg. Zgadnijcie, która z nas wyglądała lepiej? Ona! :D Ona właśnie ma taki sportowy typ sylwetki, sporo mięśni, mocne kości.

Ja jestem puchaty tłuścioszek :mrgreen:

 

Jak jesteście szczupłe mimo tego, że sporo jecie, to macie szybki metabolizm. Się cieszcie, bo ja nie jestem szczupła mimo, że jem relatywnie niewiele (chociaż jem wszystko na co mam ochotę, po prostu nie mogę zjeść dużo na raz). :)

 

-- 31 sie 2011, 17:32 --

 

PS.

U mnie też ludzie się dziwią, dlaczego tyle ważę, tyle, że ja wyglądam na sporo więcej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nie wiem - ja mysle, ze przesadzasz i nie mozesz byc gruba przy tej wadze;) A nawet jak jestes, to i tak mzoesz miec idalne proporcje:)

Ja np. zawsze mialam za duzo cm w talii i faktycznie mam male wciecie a marzy mi sie takie:

 

http://www.sadistic.pl/idealna-kobieta-90-60-90-vt74358.htm

 

Cudna figure ma ta dziewczyna, choc nogi krzywe nieco;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju, jestem przerażona. Ja powinnam przytyć, bo włosy strasznie tracę. Strasznie, strasznie, i wszyscy mi pieprzą, że to przez niejedzenie. Ja jem, ale mało, bo lepiej się czuję jak zostawie na talerzu. Tzn. ja jem najczęściej w pokoju. Nie potrafię przy ludziach, wstydzę się, że jestem głodna i mam wyrzuty sumienia. Głupie to, bo mam świadomość, a nie umiem tego odpiąć od siebie.

 

A przerażona jestem Wami - macie idealne wymiary, tzn. nie wiem jak Vian. Ale marcja - śliczne wymiary.

 

Ja mam strasznie wymiary. Mam wielki brzuch na to wychodzi i zero talii. Żal.

 

Kalkulator BMI

Wartość BMI

17

Płeć

Wzrost

Wiek

Waga

Zapisz

Wyniki dla Twojego BMI:

 

Twoja idealna waga

61 kg

Najniższa dopuszczalna waga

52 kg

Najwyższa dopuszczalna waga

71 kg

Twoja waga do przytycia

4 kg

10% twojej wagi

4,8 kg

 

Zapisz swój wynik!

 

Interpretacja wskaźnika BMI

Niedowaga

<18,5

Prawidłowo

do 25

Nadwaga

do 30

Otyłość I stopnia

do 35

Otyłość II stopnia

do 40

Otyłość III stopnia

> 40

- to sie chyba w ogóle nie zgadza. Każdy ma inny kościec itd.

 

Kilka moich fot:

 

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294522_267181036627986_100000082741480_1193474_2126585_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/300835_267181076627982_100000082741480_1193476_7784485_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/296796_266794766666613_100000082741480_1192050_1371587_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298310_266797999999623_100000082741480_1192166_7618647_n.jpg

 

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/226099_261619210517502_100000082741480_1173473_2639043_n.jpg

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283556_261619540517469_100000082741480_1173483_1262361_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/297308_271138212898935_100000082741480_1210126_7078725_n.jpg

 

Nienawidzę swojej talii i brzucha. Jestem tak nieproporcjonalna, że jestem w stanie iśc do chirurga, lol.

 

I zamierzam sobie powiększyć piersi z tego wszystkiego.

 

Bardzo nie lubię swojej figury. I boję sie przytyć, choć może i to potrzebne. Sama się w tym plątam, widzicie. Po prostu wniosek jest taki - nienawidzę swojego ciała.

 

O.

 

PS. Dzięki za posty w wątku, potrzebuję chyba tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wymiary:83

60

84

bmi:17,2

kto jeszcze? :mrgreen:

 

A tak swoją drogą ktoś powinien zamknąć ten temat bo tu wyczuwam pro ane,a nie ewentualną pomoc wsparcie.To dla niektórych niebezpieczne.

Strzyga, pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co? jakie tins.

 

Nie mam ed, ni nic, bo to niemożliwe. Po prostu mam beznadziejne wymiary i już. Coś zrobię z tą talia. Zobacz jaką Ty masz. Do tego masz większe piersi.

 

Talia to najważniejsze. Chciałabym mieć 58 w talii. I w ogóle chciałabym być chuda w tym miejscu.

 

A to zdjęcie z brzuchem co dałam, to ważyłam 44 kg tam, więc sie nie liczy. Chciałam pokazac, że nie mam talii.

 

Żal.

 

Ja mam beznadziejne wymiary. Zero biustu i duża talia. Gorset sobie kupię. Ha, ha, ha.

 

Dobra, nieważne. Już wiem, dzięki. A właściwie to nic nie wiem. To jakiś bełkot jest.

 

Po prostu - nie każdy rodzi sie z fajnym ciałem. Ale i tak sie postaram by było fajne. W fajnym ciele zdrowy duch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzyga, ja mam biust taki po leku (mam po nim mlekotok :oops: )

tez marzy mi się 48 :105:

tins-thinspiration

 

masz pw bo to takich rzeczy nie wolno

 

Każda chora dziewczyna na ed -zaprzecza temu i nie dopuszcza do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiatko ma racje...

 

Masz wspaniala figure, widac po fotach,ze jestes ode mnie szczuplejsza. A moje wymiary jesli chodzi o talie, byly robione na wdechu, bo slyszalam, ze tak nalezy je wykonywac. A bez wciagniecia brzucha (nigdy na co dzien nie wciagam, bo mi sie nie chce, nie wiem dlaczego niektore kobiety tak sie katuja:D) to nie wiem, ile by mi wyszlo - pewnie z 70-72 :D Ale szczerze mowiac, nie przeszkadza mi to w niczym, mam takie wymiary, jakie mam i nic z tym nie zamierzam robic ;)

 

Moje BMI wynosi 21:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×