Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bulimia. Program terapii.


Nathalie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny (i chłopaki) mam dwie takie książki:

http://www.empik.com/bulimia-program-terapii-myra-cooper-gillian-todd-adrian-wells,2660,ksiazka-p

 

Jeśli któraś chcę, podajcie adres, wyślę za darmo. Jest czyściutka bez żadnych zapisków. Nowiutka książka.

Śmiało pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie nad czym zastanawiać, psychoterapia to najlepsze wyjscie z tej choroby!!! Samemu nie da sie rady ps. wiem to z autopsji;) W kazdym wiekszym mieście jest taki osrodek dla zaburzeń nerwicowych i to za darmo bo z NFZ , trzeba poszukac,

POWDZENIA!!!!

pytanko mam:)

czy byłas na dziennym na nfz ??bo ja jutro sie wybieram kurcze boje sie......ile czasu to trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyleczyłam się właśnie chodząc do publicznego psychologa(początkowo psychiatry również, ale zrezygnowałam). ;) Polecam robić cokolwiek dla siebie, a wizyta w takim miejscu to podstawa. Dla mnie 'pigułką' uzdrawiającą były regularne wizyty u dobrej psycholog(+ mówienie naprawdę o wszystkim, co miało jakikolwiek wpływ na nas,na odczucia i objawy choroby), a dodatkowo praca nad samą sobą tj. mi.in. książka, o której pisze koleżanka w pierwszym poście. Bardzo gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valeria, Hejka :) BYłam na terapii grupowej z NFZ-POLECAM.!!! Dokłądnie Ośrodek "Dąbrówka" w Gliwicach, ale w kazdym większym mieście są takie ośrodki bądz poradnie co prowadzą takie terapia za doramo. Ona trwa 3 miesiące czyli 12 tygodni....w wychodzisz z takiej terepii kompletnie innym człowiekiem...

Trzeba walczyć o ŻYCIE!!!! bo to jest najważniejsze i aby nasze emocje i myśli sie zmieniły....wiesz o co chodzi...

3mie kciuki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×