Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z przyjaciółką i hydroksyzyna


Matheo99

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie niektórzy z was mnie kojarzą z jednego tematu w tym samym dziale... Więc mam problem teraz jest większy niż był po prostu moja przyjaciółka przestała w ogóle ze mną pisać, nie wyświetla wiadomości i nie odpisuje. W czwartek i środe było okej i nie zanosiło się żeby znowu ze mną nie gadała. Ale od piątku po prostu nic nie pisze i nawet nie odczytuje moich wiadomości. Przejmuję się tak bardzo, że dostałem od psychiatry hydroksyzyne... Teraz jak mam z tym wszystkim radzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło mamo, ile można analizować w kółko zachowanie jednej osoby. Nie nudzi Cię to? Znajdź sobie innych znajomych, inne zajęcia. Nie znam tej dziewczyny, nie wiem, czemu jednego dnia się odzywa innego nie i nawet mi się już nie chce zastanawiać. Jej problem. Nie możesz wokół tego koncentrować swojego życia, to nie jest zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 2 w nocy wyświetliła moje wiadomości. Wiec jakiś progres jest. Jeden dzień nie pisałem i widać progresy...
Zmajstruj ołtarzyk z jej podobizną, będziesz miał ją tylko dla siebie, na własność. Wyluzuj.

Słowo "wyluzuj" na forum o nerwicy jest zastanawiające... na pewno bardzo pomocne. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśl - nie zrobiłeś czegoś, co mogło sprawić, że poczuła się osaczona? Bierz Hydroxyzynę i staraj się powoli przestać tym martwić.

 

Prawdopodobnie za spam i nachalność

Spam - to znaczy, że zawalałeś ją linkami do ulubionych stron, piosenek, itp.?

Nachalności w sumie w Twoich wiadomościach do niej nie widziałam. No, chyba, że jeszcze do niej 50 razy zadzwoniłeś na komórkę i próbowałeś kontaktu przez inne komunikatory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśl - nie zrobiłeś czegoś, co mogło sprawić, że poczuła się osaczona? Bierz Hydroxyzynę i staraj się powoli przestać tym martwić.

 

Prawdopodobnie za spam i nachalność

Spam - to znaczy, że zawalałeś ją linkami do ulubionych stron, piosenek, itp.?

Nachalności w sumie w Twoich wiadomościach do niej nie widziałam. No, chyba, że jeszcze do niej 50 razy zadzwoniłeś na komórkę i próbowałeś kontaktu przez inne komunikatory?

 

Spam czyli duzo pisałem do niej zadzwonilem tylko 2x i tak napisałem jeszcze na blogu i to wszystko...

 

Dzisiaj wyswietlila moją wiadomość jak się przywitałem

http://screenshooter.net/102866910/ururijk

ale nie odpisała ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matheo99, mam pytanie. Co robisz w przerwach między pisaniem do tej koleżanki, czekaniem aż wyświetli wiadomość, czekaniem aż odpisze, pisaniem na naszym forum czy odpisała czy też nie, pytaniem jak interpretować to, co napisała lub jak interpretować to, że nie napisała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matheo99, mam pytanie. Co robisz w przerwach między pisaniem do tej koleżanki, czekaniem aż wyświetli wiadomość, czekaniem aż odpisze, pisaniem na naszym forum czy odpisała czy też nie, pytaniem jak interpretować to, co napisała lub jak interpretować to, że nie napisała?

 

Przeglądam neta, czasem w coś zagram, pisze z innymi znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×