Pomoc w diagnostyce...

Inne zaburzenia.

Pomoc w diagnostyce...

przez Lord Cappuccino 26 gru 2015, 00:39
zzYxx, Ciężko nawet komentować tę pseudodiagnozę. Olej to ciepłym moczem bo to jakaś spychologiczna tragikomedia.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

Pomoc w diagnostyce...

przez zzYxx 26 gru 2015, 00:45
No wiem, tak zrobiłem... ale co dalej? Lekarze ciągle gadają, że mam iść na terapię. Nawet do Krakowa mnie wysłać chcieli. I co, mam tak na siłę chodzić kupę czasu na terapię? Nie wiem, zacząć od 0 w jakimś innym mieście...? A tego ordynatora ze szpitala, który o diagnozie zadecydował, miałem ochotę zatłuc na miejscu, buc jeden. Jeszcze do mnie w arogancki sposób powiedział, że mam się za pracę wziąć. Jak można być takim ignorantem i jednocześnie ordynatorem szpitala? Paranoja jakaś.
The Walking Dead.

Pomoc w diagnostyce...

przez csrpk 26 gru 2015, 10:44
Wspolczuje szczerze bo wiem jak to jest- u mnie raz lepiej raz gorzej, ale z ciezkim bolem dupy:/ jakos tam daje rade w pracy.. dobrze, nie mam jakiegos bezposredniego kontaktu z klientem albo z ludzmi tylko tak pol na pol, jesli byloby inaczej tez bym nie wyrobil. A ludzi jeszcze drazni czasem jak mi wymawiano jeszcze kiedys.. ze za bardzo odstaje od grupy, ze sie nie socjalizuje.. generalnie tez mam jakies przerwy w toku myslenia, nagle wszystko mi sie rozwiewa i ciezko mi lub nie moge wrocic do tego o czym mowilem/myslalem.. splycenie emocji.. nie umialbym dla przykladu nic zaspiewac z taka pelni poprawna intonacja, brakowaloby mi emocji, ktore znam, ale nie moge ich wydobyc z wnetrza siebie lub sa minimalne. Nie wiem ja tez kiedys testoswalem leki przeciwpsychotyczne w niskich dawkach wlasnie na te ubytki. Amisupliryd, kwetiapine i inne ale raczej z mizernym skutkiem. Moze w jakims stopniu u mnie to tez po prostu jakies ubytki:/ moze trzeba poczekac jeszcze chwile na przelom w medycynie. Objawy wytworcze przewaznie latwo sie leczy a naprwno duzo lepiej od objawow ubytkowych..
csrpk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg