Skocz do zawartości
Nerwica.com

zmęczenie


ktosssss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chwile temu założyłem tutaj wątek, gdzie bardziej szczegółowo opisałem mój przypadek. Dzisiaj od razu przechodzę do konkretów. Mianowicie, jak walczyć ze zmęczeniem? W moim przypadku jest ono spowodowane wypadkiem, urazem głowy, ale tak naprawdę mam wrażenie, że taki stan dopadał mnie trochę jakby wcześniej. Z reguły, od kiedy pamiętam byłem bardzo aktywny, nawet trochę za bardzo. Potem obowiązki rodzinne spowodowały, ze coraz częściej pojawiały się braki w energii. A później doszedł jeszcze wypadek.

Pośród znajomych mam również kolegę, który przejawia podobne stany, ale żadnego urazu w jego przypadku nie było. Czasem żartujemy, ze także musiał uderzyć się w głowę, gdyż po pracy marzy tylko o tym, by się położyć.

Czym wiec pomoc sobie w odzyskaniu sił? Jak walczyć z brakami werwy? Dodam jeszcze, iż w moim przypadku chodzi bardziej o energię po prostu, gdyż bankowo nie dolega mi żaden stan depresyjny. Nadal mam kope pomysłów i to nie jest raczej także brak motywacji. Ot potrzebuje czasami zamknąć oczy i się mocniej zrelaksować. Potrzebuje więc mocniejszego kopa. Czy macie może doświadczenie np. w diecie dodającej powera? Albo jakiś najlepiej naturalnych ziołach? Ostatnimi czasy by czuć się w miarę z energia zacząłem przeginać z kawą, która dodawała sił, ale ponoć przesadna ilość jest destrukcyjna dla organizmu, więc powoli od tego wspomagacza odchodzę. Ale jakby nie było przydał by się czasem zastrzyk energii.

Wszelkie info na ten temat mile widziane. Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×