Sen

Inne zaburzenia.

Sen

Avatar użytkownika
przez Uratugo 30 lip 2014, 10:32
Witam,
Nie wiedziałem do jakiego dokładnie działu zaliczyć mój problem, więc wybrałem ten.
Mój problem (w zasadzie nawet nie wiem czy to problem) jest dosyć wstydliwy. Mianowicie chodzi o masturbację w czasie snu. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że często budzę się z dłonią w bokserkach, masując sobie interes, w czasie wzwodu. Nie do końca to rozumiem. Nie chcę, żeby pomylono to z polucją, ponieważ snom erotycznym towarzyszy praktycznie zawsze faktyczna ta masturbacja, która jednak jeszcze nigdy nie doprowadziła mnie do wytrysku. Nie panuję nad tym. Przestaję to robić chwilę po przebudzeniu, kiedy dociera do mnie co robię. Problem jest o tyle wstydliwszy, że dzielę pokój z bratem. Nie mam pojęcia czy to zauważył (mam nadzieję, że nie) Mam 20 lat.
Szukałem jakichkolwiek informacji na ten temat w internecie, jednak, oprócz sporadycznych opisów podobnych sytuacji, nie uzyskałem praktycznie żadnych wyjaśnień. Czy ktoś ma/miał podobny problem? Albo wie w czym leży problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
2
Dołączył(a)
30 lip 2014, 10:14

Sen

Avatar użytkownika
przez wysłowiona 04 sie 2014, 17:01
A ile brat ma lat? Bardzo możliwe, że zauważył i uznał to za coś całkowicie naturalnego. Ja, jak byłam małą dziewczynką wiedziałam, że moi bracia się masturbują i dla mnie to było dość... normalne. A jeśli to dzieje się przez sen, bez Twojej kontroli, to zwyczajnie nie Twoja "wina". Możesz porozmawiać z bratem, żeby nie pomyślał, że robisz to świadomie przy nim, bo to już może być niekomfortowe :) A poza tym raczej nic z tym nie zrobisz, ale nie ma co się wstydzić, jesteś człowiekiem, pamiętaj.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1006
Dołączył(a)
19 lip 2012, 08:59

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Przeskocz do