Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój sajgon


czerwonyjoe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym roku kończe 22 lata choruje juz 3 lata ponad chodz mi sie to myli.Mam tak ze mam niepohamowany popęd seksualny do wszystkiego wczym lekarze nie potrafiąmi pomuc nie chce tych myśli jest ich nadmiar i musze znimi walczyć. Byłem równierz u seksuologa to nie poradzil bo dla mi tabletki dla dewianta lecz ja sie tak nie zachowuje ino po nich głowa mnie rozbolała poprzez podwyższone ciśnienie z tym też mam problem bo jak wypije alkohol który pomieszam z innymi alkoholami czuję potworny ból nie umie wstac z łózka , budzę sie wnocy. Równierz dziwi mnie fakt ze jakdochodzi do sytuacji to jakbym przestał istnieć nie wiem może to po narkotykach i już sobie nie pomogę wszyscy skuli tego powodu sie odemnie odwrócili sugerowałem sobie histerie ale nie jestem pewny. Byłem w psychiatryku stwierdzono mi zaburzenie zachowania i zaburzenie psychotyczne wywołane naprzemiennymi srodkami odurzającymi co to pierwsze jest dla mnie absurdalne. Mam iśc na odwyk chociaż osiagłem sukces na tej płaszczyznie i nie biore juz dużo czasu. Mam też objawy typowe dla CHAD co z poczatku było mi diagnozowane ale ronierz schizofreni co jest śmieszne i trudno mi tu cos robić zauważyłem , że tez mam myśli splątane , niespójne co dopiero doweidziałem sie po długim okresie . Jak sobie tutaj dalej radzić ?? Następnym problemem jest ogromny brak koncentracji i skupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braleś mefedron a więc to normalne, że jakis czas po zaprzestaniu brania mozesz miec zmienne nastroje, raz depresja raz euforia. To powinno przejść. A ile czasu juz nie bierzesz?

Co do tych mysli o seksie to kazdy , normalny facet mysli bez przerwy o tym, trzeba to zaakceptować i sie nie przejmowac. Nie powiedzial Ci seksuolog, że to normalne u mlodego chlopaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×