Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie to może być zaburzenie?


gaeul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się do was ponieważ chce stwierdzić jakie to może być zaburzenie? i czy to w ogóle jest zaburzenie, dodam że nie chodzi tu o mnie.

 

Poznałam chłopaka, od razu się dogadaliśmy i świetnie nam się gadało i po jakimś czasie zaczeliśmy dopuszczać myśl o związku.

I wtedy ostrzegł mnie że on nigdy nie będzie szcześliwy bo po prostu taki jest, nikt mu nie może dać szczęścia.. mówi że czuje się

jakby nie pasował do tej planety. Podobno ma też surowe zasady co do związku, ale mimo to potrafi się śmiać, gadać normalnie i zależy mu na mnie i mówi że będzie robił wszystko by być wspaniałym chłopakiem, dodam że on ma wszystko co chce, kochających rodziców, dom, dużą wiedzę no i bądź co bądź na stan konta nie może narzekać. Mówi że chce ze mną być i boi się że się bedę z nim męczyć...

Moge mu jakoś pomóc?

możliwe że to depresja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest to dokładnie nie wiem. Wiem jednak, że miałem a moze i nadal mam cos podobnego. Nie moge zaczac ani trwac w normalnym zwiazku bo poprostu nie potrafie. Im bardziej ktos sie do mnie zblizy tym bardziej go odpycham. Z czasem zaczynam byc zly i krzywdzic. Dlatego po rachuku zyskow i strat wychodzi na to ze lepiej byc samemu niz kogos krzywdzic. Moze to byc tez ze strachu jego, ze on wpusci cie do swojego zycia, a ty sie znudzisz i go zostawisz co moze dla niego skonczyc sie duzym cierpieniem. To skomplikowana sprawa dotyczy raczej bardzo skomplikowanych ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×