Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZASTANAWIAM SIE


DAMIK766

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, od kilkunastu lat doswiadczam pewnych przezyc, lekow itd . Wydaje mi sie ze miewam nocne wizyty , postaci ktore mnie nawiedzaja sa nieokreslone dusze sie ciemnieje mi w oczach , doswiadczam tez czegos co mozna nazwac wizjami - 2 tyg temu jadac do pracy wydawalo mi sie ze ktos dotyka mojej reki i mowi do mnie dostalem jakis dziwnych lekow i prawie wyladowalem na drzewie, ludzie sie mnie boja, nie mam z nikim kontaktu, zycie mi sie rozpada, niszcze wszystkich wokol, mam wspaniala zone ktora wyniszczylem nieswiadomie bez zamiaru psychicznie , jesli ktos chce nawiazac ze mna kontakt jest narazony automatycznie na atak z mojej strony bez powodu, rozmawiam sam ze soba a wlasciwie z glosem w mojej glowie, wypisuje dziwne rzeczy pod wplywem impulsu potem zastanawiam sie jak to mozliwe jak moglem cos takiego napisac , jestem naprawde przybity tym wszystkim nie radze sobie juz z tym im jestem starszy tym jest gorzej, nie znosze sam siebie , ostatnio probowalem z tym skonczyc ale jak widac nie wyszlo. czy ktos moze wie o co chodzi gdzie tkwi problem co sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze miewam nocne wizyty , postaci ktore mnie nawiedzaja sa nieokreslone dusze sie ciemnieje mi w oczach

 

To wskazuje na porażenie przysenne.

 

doswiadczam tez czegos co mozna nazwac wizjami - 2 tyg temu jadac do pracy wydawalo mi sie ze ktos dotyka mojej reki i mowi do mnie dostalem jakis dziwnych lekow i prawie wyladowalem na drzewie
jesli ktos chce nawiazac ze mna kontakt jest narazony automatycznie na atak z mojej strony bez powodu, rozmawiam sam ze soba a wlasciwie z glosem w mojej glowie, wypisuje dziwne rzeczy pod wplywem impulsu potem zastanawiam sie jak to mozliwe jak moglem cos takiego napisac

 

A to z kolei wskazuje na zaburzenia psychotyczne (omamy słuchowe i urojenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×