Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zachowanie niewłaściwe


Adbej

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu lecze sie lekami torendo q-tab 0,5mg i rodzice tym mnie czestuja np w dzien po poludniu i wieczorem.Moje pytanie brzmi dlaczego ja to swinstwo musze brac co jest ze mna nie tak.Przeciez ja jestem spokojny wiec o co.Jak nie bede bral tego leku to rodzice nie zalatwia mi czesci do roweru.Mowia mi ze mam taki byc czyli przez cale dni taki grzeczniutki w domu i sie mam z nimi nie klocic.Mieszkam w domu z bratem i z rodzicami ja od dluzszego czasu nie mam dziewczyny praktycznie sie nie spotykam juz.Dosc dlugo juz nie imprezuje nikt do mnie nie dzwoni z innych kolegow np na impreze czy cos innego.Maja mnie totalnie zaprzeproszeniem w D****.W liceum mialem swoja dziewczyne i bylem z nia przez 5 lat a teraz juz z nia nie jestem bo zdradzila mnie i ma swojego narzeczonego juz.Teraz juz nikogo nie szukam bo nie mam jak zaprosic do swego domu bo mam brata i nie uprawialem seksu nigdy w zyciu wiec jestem prawiczkiem.Martwi mnie to ze jestem singlem i mam tego cholernie dosyc gdyz jestem bezrobotnym 21 mlodym facetem ktory malo zarabia i dostaje co kazda niedziele 40zl od ojca.Dzwonilem do otto i nikt sie nie odzywa z ofertami pracy.Wyslalem im list na andersa i czekam na prace z grupa o niepelnosprawnosci intelektualnej i tak czekam czekam i nic nie ma zadnego odzewu.Nikt nigdy jeszcze mnie nie zaprosil na zadna impreze tak sie dzieje juz od prawie 2 lat.Mam pare przyjaciol znajomych ale i tak nie chca isc na zadna impreze czy dyskoteke by sie zabawic bo boja sie ze dziewczyny moga ich zgwalcic i wola byc w domu.Co ja mam zrobic w takiej sytuacji?

Jak ja chodze co dwa tygodnie do szkoly informatycznej a tam sa sami koledzy i jest z nami stara kobieta ktora ma 50 pare lat i wszystkie kobiety sie wykruszyly z mojej szkoly.Nawet nie mam stalej pensji nic nie zarabiam etc.,nie mam nawet prawa jazdy a wykupilem sobie ksiazke sanepidu za jedyne 5zl co jest pusta i tak sobie lezy z rok mam srednie wyksztalcenie nie robilem matury bo mi sie nie chcialo bo zbyt trudna byla.Zadna dziewczyna mnie nie chce i nie ma czasu na nic.Czasami jestem samotny w domu bo rodzice i brat pracuja i musza utrzymac ten dom i nas.Moj 22 letni brat caly czas jest na luzie i choc poznal jakas dziewczyne to nie ma czasu do niej jechac bo przychodzi do domu zmeczony a potem pracuje przy komputerze ale z ogolem lubi grac w pilke czy w sklosza.Najbardziej denerwuje mnie jego nieprzyjemny zapach u niego w pokoju albo od niego.Kiedys byly takie czasy ze przychodzila do mnie jedna znajoma a potem juz nie bo okazala sie wulgarna zlodziejka ktora mi nie oddala komorki.

Czasami brak mi drugiej polowki bo i tak zadna dziewczyna nie zna mnie w swojej okolicy.Gdy dzwonie do kolezanek to one sa jakies dziwne one odbieraja telwefon i mowia nie slysze cie a potem wylanczaja komorki bym sie do nich nie do dzwonil.Zadna mnie nie chce z takim podejsciem.

Czy ktos moze mi w tym wszystkim pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×