Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam chyba jakiś psychiczny problem.Co mogłabym zrobić?


ForumPs

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że każdy myśli, że jestem brzydka, choć moja rodzina twierdzi inaczej. nie umiem się dogadać z moją klasą, a z moją klasą, bo mnie nie lubi, jak ja ich i cały świat jest jaki do kitu. Nie znoszę jego. Ich tylko interesowały jakieś głupoty, gwiazdy, czy coś, a ja tego nie cierpię, moja mama nie widzi problemu, ale babcia i ciocia tak, że tak będę dalej będę postępować to się załamę. Ale ja bym więcej zwariowała z moją klasą, bo oni nie szanują wychowawcy, a chcą na wycieczkę. zupełnie tego nie rozumiem, jak to tak można. To wiz, co one mi powiedziały (ciocia i babcia), że to ich sprawa, jak postępują, że się niech wygłupiają. To co ja mam się wygłupiać razem z nimi, nie wiem. I się dowiedziałam, że za poważnie myślę. Nie wiem, jak ja mam myśleć, ja jestem nastolatką a nie małym dzieckiem, muszę myśleć doroślej niż na swój wiek, bo po co być piętnastolatkiem. Po co? Nie chcę być dorosła, ale po prostu nie rozumiem swojej klasy, siebie, mojej babci i cioci, ale rodziców i siostrę tak. Czy mam jakiś problem psychiczny?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny charakter, jedni wolą w wolnym czasie imprezować, inni posłuchać w domu muzyki a jeszcze inni poczytać dobrą książkę. Masz prawo być inna od wszystkich, inaczej się zachowywać, mieć autorytety, szanować nauczycieli. Masz prawo do bycia kim chcesz. I nie ma w tym nic złego. Ważne, żebyś była sobą.

Czy ciocia i babcia mieszkają z Tobą? Czy jesteś w jakiś sposób zależna od nich lub od ich zdania?

Twoi koledzy z tego wyrosną po drodze robiąc niejedną głupotę, której potem będą żałować. A Ty prawdopodobnie tego unikniesz.

To, że jesteś odpowiedzialna zaowocuje w przyszłości.

I nie pozwól nikomu sobą kierować. Nie pozwól się zdominować przez klasę. Żyj tak jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×