Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo dziwne.


XTas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum, jestem nowym użytkownikiem. Zarejstrowałem się, ponieważ mam problem, a dokładniej moja dziewczyna.

Od kilku dni, po zapadnięciu zmroku widzi pewne błyski światła zza horyzontu, tak jakby była burza. Dziś widziała rowerzystę, całego czarnego, za moimi plecami, po czym nagle jej zniknął. Teraz, wieczorem, jest jej bardzo gorąco, ma wrażenie że ma gorączke, jednak temperatura jest normalna. Co to może być? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XTas, Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym na pogotowie, albo jutro z samego rana wybrała się z nią do specjalisty, jest sobota, więc do szpitala na konsultację.

Tymbardziej,że nie wiem co moze być przyczyną ....nawet nie wiem jak to nazwać....omamów wzrokowych? przewidzeń?

Mogą mieć różne przyczyny.

Tu nie znajdziesz lekarza więc nikt tu diagnozy przez neta nie wystawi.

Ale, jest to bynajmniej bardzo niepokojące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie jestem. Może to dziwne, ale się martwię o nią :smile:

Jak na razie to się działo tylko wieczorami, kiedy wracałem z nią do domu. Zawsze tak jest, rozmawiamy, w pewnym momencie ona staje jak wryta i patrzy się albo w niebo, albo gdzieś w ulicę. Ja tam nic nie widzę, ale wierze, że ona tak. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ponad wszystko cenię sobie wolność, nie zmuszę jej, ani nie zaprowadzę siłą. Co poradzę? Mogę co najwyżej prosić. :? Dzisiaj niczego nie widziała. Mam nadzieję, że to był taki "pojedynczy" raz. Jednak bardzo mnie to dziwi, czemu coś takiego się stało. Czym to mogło być spowodowane - nie wiem. Nie pije, nie pali, nie bierze narkotyków ani nic. Przynajmniej tak sądzę, powiedziała by mi o tym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×