Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie (pozytywne)


Gość Parasolka

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat nachodzi mnie czasami (nie ma określonej przyczyny) takie dziwne i trudne do opisania uczucie. Mniej więcej odczuwam je tak: jest to uczucie, jakby coś miało się wydarzyć, nowego, wielkiego, uczucie niepokoju, łaskotanie w klatce piersiowej, trochę jak nerwy przed podróżą, chociaż nigdzie nie jadę i nic się nie wydarza. Zaczęło się ujawniać jak miałam ok 14 lat chyba, potem jak dorosłam było coraz rzadsze i zanikło. Ostatnio wróciło. Czy ktoś z was zetknął się z czymś takim? Czy to jakieś zaburzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest inny,wiadomo,niektorzy mają temperament zaiscie stoicki,inni są trochę bardziej...ee..rozchwiani,sklonni do dużych i częstych zmian nastroju.Generalnie jestem raczej smutna,pod wieczor mam histerię,ale czasem cos tak mnie oniesamowici,że płączę,z wzruszenia,z przejęcia natężeniem piękna czy czegos kochanego.

 

 

Ale besz powodu też mam skoki.A czy u Ciebie,ta ekscytacja utrzymuje sie dlugo-w sensie-kilka minut,godzin,czy dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uczucie trwa może około kilku minut. Nagle i bez powodu i potem przemija. Nie jest to jakieś nieprzyjemne czy denerwujące, ale pomyślałam, ze napiszę o tym, zeby przekonać się co to i czy inni też to mają.

Z natury jestem osobą dośc choleryczną i mam te zmiany nastroju dość skrajne. Jesli np wydarzylo się coś miłego w moim życiu rano i trwalo do poludnia to wieczorem chce mi się płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×