Problemy z koncentracją, dezorientacja

Inne zaburzenia.

Problemy z koncentracją, dezorientacja

przez werwty 12 kwi 2011, 19:43
Witam,

Podczas gry np. w kosza, często nie wiem co się zemną dzieje. Wszystko mi miga i rozmazuje się (np. jak ktoś biegnie, czy piłką kozłuje), i robi mi się jasno przed oczami(tak lekko). Nie mogę się skupić ani nic tylko wszystko robię odruchowo. Obijam się o ludzi itp, Zachowuje się jakby było ze mną coś nie tak. Potęguje jeszcze to jaskrawe światło. nie mogę się skupić i zastanowić. Refleks w tedy mam bardzo niski . często w czasie tego wysiłku chce mi się spać. Jestem zdezorientowany
byłem u kardiologa i powiedział, że mam dość słabe serce i jest na granicy normy. Jestem dość wysoki 2m.
Wydaje mi się, że na to nie ma wpływ tylko wysiłek słabsze serce, bo jak sam ćwiczę to jest ok, tylko tak mam jak obok mnie jest dużo ludzi i dużo rzeczy obok mnie się dzieje(każdy biega itp.), przez to nie mogę się skupić.

Może to coś pomoże. W różnych hipermarketach, podobnie się chyba czuje(dawno nie byłem) jest taki natłok rzeczy i te jasne światło, że czuje się jak naćpany. Tak samo idę przed siebie i obijam się o ludzi itp. Nie wiem co się ze mną dzieje i właśnie w tedy też robi mi się tak jaśniej przed oczyma.

Czy to jest związane z sercem czy to coś neurologicznego?

-- 14 kwi 2011, 22:30 --

odświeżam
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
12 kwi 2011, 19:39

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości

Przeskocz do