Skocz do zawartości
Nerwica.com

głosy po przebudzeniu


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

no dziwna sprawa, ale fakt moze jeszcze byles na tyle przytomny zeby wiedziec ze nie spisz ale na tyle "niewybudzony" zeby miec lekki sen w polsnie :bezradny: ja kiedy mialem, ze tak powiem kulminacje swoich natrectw to kilka tygodni mialem obawy przed pojsciem spac, a to dlatego ze kilka razy obudzilem sie w snie, tj.mialem swiadomosc tego ze jest to sen (a momentami nawet mialem problem odroznic) ale niemoglem sie wybudzic a co mi sie snilo?

rzeczywistosc dookola mnie,plus to czego sie wtedy balem czyli zle duchy :shock: plus jakies inne rzeczy ktorych nie pamietam. kiedy to sie dzilo to wygladalo to mniej wiecej tak: budze sie w pokoju, widze to co zwykle widze oczyma ale jakby przez mgielke i zaczynam zastanawiac czy to sen :zonk: i nagle zaczaynaja sie dziac dziwne rzeczy(drzwi sie same zatrzaskuja, cos pojawia sie na lozku obok mnie i zaczyna mowic do mnie), wtedy wiem ze to sen tylko pojawia sie kolejny problem, czyli proba obudzenia sie, wiec zaczynalem krzyczec myslac ze w realu ktos uslyszy mnie albo sam sie uslysze i obudze, jak to robilem to nic sie nie dzialo, te "dziwne" rzeczy obok mnie dalej sie dzialy a ja wpadalem w panike, bo balem sie ze wogole sie nie obudze.

kilka razy wydawalo mi sie ze sie obudzilem,tj znowu otwieralem oczy ale okazywalo sie ze to dalej sen, do tego stopnia, ze jesli dobrze pamietam to zaczynalem sie modlic we snie :bezradny: chyba dwa razy stalo sie tak, ze obiudzilem sie poszedlem do pokoju mamy i pytam jej czy nie slyszala jak krzyczalem, bo nie moglem sie obudzic(prawie z pretensjami :oops: ), a ona na to:wstawala jak mumia,tak do pozycji siedzacej w lozku, popatrzyla na mnie i mowi: tak ale Ty dalej spisz. kur.wa myslalem ze wtedy odlece na zawal :?

pamietam ze jak sie juz rzeczywiscie po raz kolejny obudzilem, tym razem naprawde to wtedy juz wiedzialem, ze to nie jest sen, nie bylo tej mgielki i wogole, ale mialem cykora znowu sie polozyc. po kilku tygodniach przestalo sie pojawiac, dopiero po jakichs dwoch latach, raz czy dwa znowu sie zdarzylo

 

wiem ze to nie do konca na temat ale w sumie tematyka podobna, ciekawi mnie czy ktos mial moze cos podobnego, i jak to wygladalo, i czy wiaze to z czyms, mam na mysli nerwica, jakies inne wydarzenie, strach przed czyms????

dzieki za odpowiedzi ewentualne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, psychicznie podobno jest zdrowy 8) Znalazłam coś takiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Parali%C5%BC_przysenny Może Ci się przyda. Ja nie mam zamiaru czytać, bo zaraz sobie wkręcę.

P.s. Nie rób offtopu, nie odzywam się, jak widać :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Według antropologów paraliż senny może odpowiadać za pojawiający się w wielu kulturach motyw demona nocnego, który paraliżuje swoją ofiarę, czasem po to, by wykorzystać ją seksualnie (por. mara, sukub, inkub).

 

Nie narzekaj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie widzialem tego po edycji, a pisalas ze to ja tylko o jednym :lol:, jakos perspektywa demona ktory wykorzystuje mnie seksualnie nie specjalnie mnie racjcuje :? ale nie powiem ze nie mialem ochoty sprobowac czy w trakcie tego snu mam kontrole, zeby sprowokowac sytuacje ja + ladna dziewczyna robiacy brzydkie rzeczy ;) nie sprobowalem,bo mialem inne rzeczy na glowie i balem sie ze moga z tego wyniknac rozne rzeczy.mialem 18 lat, hormony:)

 

ps bo to Ty skonczylas czyms w stylu "dobra sp....laj" tylko napisanym troche ladniej ;) a w sumie mysle ze nie mialas powodow, ale dobra nie bede wywlekal naszych brudow ;) jak sie nie odezwiesz sama to ja cos napisze ale juz jutro, bo musze zaraz spadac :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są omamy hipnopompiczne lub hipnagogiczne i występują u nie których zdrowych osób... -.-'

 

O. Miewam to pierwsze.

 

nerwicaman, sukuby są fajne, nie marudź 8)

 

P.s. Wiem, że nie miałam powodu się obrazić. Nie ważne już. Za dużo emocji miałam, jak na jeden dzień i tak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×