Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy cos mi sie obkręcilo w glowie od tlumionej zlosci


cookiemonster

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwe ze obkrecilo mi sie cos wglowie od tlumienia zlosci? przeszlam tez psychoze i mam uczucie zaburzenia myslenia , uwiezienia duszy jakby , dodam ,ze tlumilam ataki furi bo mi bylo glupio i teraz nie wiem co mi jest... ;( czuje ze mam dostetnie ziszczona glowe , poczulam jak mi ie cos przemieszcza w glowie i mam uczucie jakbym mysli miala nie na miejscu , czy ktos z was tak mial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś po psychozie to znaczy, że twoje dolegliwości to nie przelewki, na twoim miejscu szybko udałabym się z takimi objawami do psychiatry..... pewnie, że od tłumienia emocji i długotrwałego stresu jaki z tego wynika mogą pojawić się różne objawy z ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj psychiatra nic mi na to nie mowi :( nikt mi w ogole nie wierzy co mi jest , a ja od tego zaczelam sie nawet krecic w kolko , jakby mi cos naprawde stalo sie w glowe , mam uczucie splatania , zawijania sie mozgu nie wiem co to tak jakby umysl mi sie zamykal poczulam cos takiego jakby zamknely siewszystkie drzwi , ktore prowadzily do wywalenia zlosci , stres swojego czasu byl ogromny od tego pojawila sie psychoza , totalnie zwariowalam i od tego czasu jest dziwnie , nie slysze swoich mysli w ogole , swoich decyzji czuje sie jak kamien jakis dziwny uwieizony jakby dusze mi ktos uwiezil , mecze sie ogromnie , czasem w swojej skorze wytrzymac nie umiem ;( juz mam dosc , najgorsze ,ze nie wiem co jest grane czy to juz tak zostanie , boje sie strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczelo sie od lipca tego roku , obecnie biore rispolept na psychoze i asentre na natretne mysli bo choruje tez na nerwice

 

[Dodane po edycji:]

 

na terapie ide od nowego roku :( ja po prostu nie wiem co jest grane nie umiem wytrzymac w sobie , ja tego nawet opisac nie potrafie jakie to jest okropne uczucie , co mi sie moglo stac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spie ale te sny sa dziwaczne , trace w nich zawsze rownowage i wszystko jest takie jakby pode mna , jakbym nie dowierzala ze snie , wizyta dopiero 22 grudnia , tyle ze co do natretnych mysli , to ja juz prawie w ogole ich nie slysze , nawet lęku on jakby wyparowal , jakby sie schowal ,a czuje sie jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×