Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja "przystankowa"


Gość jjanos71

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną regularnej masturbacji na przystankach autobusowych lub w autobusie? Po kryjomu, przez dziurę w kieszeniach od spodni lub w inny ukryty sposób (nie jestem ekshibicjonistą i mam na to opatentowane różne nierażące innych osób sposoby), patrząc się na kobiety (różne części ciała np. pupa) na przystankach robię to codziennie aż do ejakulacji. Nikt tego nie zauważa. Nie mogę się przed tym powstrzymać. Mam 39 lat i robię to od 20 lat. Zostałem ekspertem :-) Chcę się z tego wyleczyć. Od czego zacząć? Czym to jest spowodowane? Czy ktoś ma podobny problem?

 

Janek J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza dwiacja jest walic konia po autobusach przez 20 lat i ...chyba traktowac to za norme. Mam nadzieje że ci sie nie wydaje, że nikt tego nie dostrzega. Przecież chociaż same emocje na twarzy musza sie pojawiac. Moja kolezanka jadac do szkoly miala taki przypadek, tylko że koles sie nie krył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam coś takiego, jak byłam małą dziewczynką podczas wycieczki... bielanek i ministrantów... Facet był stary i miał wszystko na wierzchu. Mam traumę.

 

Panu polecam wybrać się bardzo szybko do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhmm może się źle wyraziłem. Ja absolutnie niczego nikomu nie pokazuje. To nie moje zboczenie. Robię to po kryjomu. Nawet bez dziwnych wyrazów twarzy. Nie mam zamiaru nikogo straszyć czy urażać. Wiem, że to co robię jest chore ale nie mogę się powstrzymać.

 

J. J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisał że tak.

 

Lepiej idz gzies gdzie ktos bedzie miał pojecie jak mozna pomodz. Ja wogole nie wiem o co chodzi, w zasadzie nie uwazam że to cos zlego czy strasznego. Jest to troche pop*******ne i nie znajduje jakiegoś dojrzalego, madrego okreslenia. Bardziej mnie inreresuje jak mozna do takiego pomyslu dojsc, to jest niesamowite. Kazdego przylapano kiedys na masturbacji, ale chyba kazdy jednak sie z tym kryl. Ciebie nie przylapano chociaż sie nie za bardzo kryjesz. Może miales przedszkolna traume zwiazaną z erekcja/masturbacją. Wiadomo że to norma i wiadomo że normą były nienormalne kary za coś takiego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes spolecznym masturbatorem :)

 

Mam takie pytanie... bawisz sie az do 'finiszu' ??

 

Trafne określenie :-)

Staram się bawić do finiszu ale nie zawsze mi się to udaje, gdy np. muszę wysiąść z autobusu w drodze do pracy :-)

 

Czy ktoś z Was słyszał o takim zboczeniu? Powtarzam, że niczego nie pokazuje ani nikogo nie straszę. Robię to bardzo dyskretnie i po kryjomu. Przez 20 lat praktyki "opatentowałem" niesłychane metody :-)

 

[Dodane po edycji:]

 

Napisał, że aż do ejakulacji, więc wnioskuję, że tak :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Z całym szacunkiem, ale mam nadzieję, że nigdy się nie spotkaliśmy :mrgreen:

 

:-) Nie wiadomo :-))))) Obserwuj uważnie co ludzie robią wokół Ciebie gdy podróżujesz autobusami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam w przedszkolu kolesia co miał erekcje. Bynajmiej sie z tym nie krył, a wrecz przeciwnie. Zapieprzał po całym przedszkolu z gaciami na kostkach, za nim przedszkolanaka. Potem miał przesrane, twoje krycie to jakby dorosła rozumnośc a niekrycie to jakby te dzieciece ... nie wiem co tak mi sie skojazylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjanos71, ale z Ciebie wybryk ja pierd... :P i co robisz jak Ci chlapnie w spodnie ? :PPP

 

:-)) Z tej przyczyny często noszę podwójne gacie i często, pomimo tego, mam plamy na spodniach więc jak jest ciepło zakrywam to długą koszulką a w zimę noszę długie kurtki ale takie nie za długie bo ręka musi swobodnie wędrować do prawej kieszeni, która oczywiście jest dziurawa w każdej parze spodni które posiadam :-)))) Całe szczęście, że sam potrafię się z tego śmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę zapytać dlaczego akurat autobusy i przystanki autobusowe? :D .A w pociągach i na dworcach pkp już nie? :roll:

Co prawda przechodziłem okres dojrzewania (jak kazdy nastolatek),ale na taki pomysł w życiu bym nie wpadł :mrgreen: .

 

Chyba tak duża perwersja to już do leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janoss71 a masz jakąś narzeczoną?

 

Mam ale to jakoś nie ma wpływu na moje zboczenie. Uprawiam normalny seks z moją dziewczyną a swoją drogą "bawię się" na przystankach i w autobusach.

 

[Dodane po edycji:]

 

A mogę zapytać dlaczego akurat autobusy i przystanki autobusowe? :D .A w pociągach i na dworcach pkp już nie? :roll:

 

Kiedyś robiłem to także w pociągach, gdy korzystałem z nich by dojeżdżać do pracy. Teraz jeżdżę tylko autobusami więc są to autobusy lub przystanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janoss w takim razie rób co chcesz, ale pilnuj się bo jak kiedyś ktoś mniej tolerancyjny zauważy taką zabawę to możesz mieć problem. Kiedyś jak byłem gówniarzem, razem z ekipom chcieliśmy na stukać jednemu onaniście busowemu, bo walił kona przy jednej lasce. Teraz pewnie bym to olał. Ale pamiętaj że nie wszyscy to oleją. Nie kumam jak można się nie muc opanować żeby nie walić konia w miejscach publicznych :mrgreen:

Uprawiaj więcej seksu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjanos71, normalny seks? Szczyt wszystkiego.........Ty to nazywasz normalnością :?::!:

 

Z dziewczyną uprawiam normalny seks :-) Swoją drogą bawię się dodatkowo sam w autobusach. Nie wystarcza mi seks z dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z całym szacunkiem, ale mam nadzieję, że nigdy się nie spotkaliśmy :mrgreen:

 

:-) Nie wiadomo :-))))) Obserwuj uważnie co ludzie robią wokół Ciebie gdy podróżujesz autobusami :-)

 

Nie strasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janoss w takim razie rób co chcesz, ale pilnuj się bo jak kiedyś ktoś mniej tolerancyjny zauważy taką zabawę to możesz mieć problem. Kiedyś jak byłem gówniarzem, razem z ekipom chcieliśmy na stukać jednemu onaniście busowemu, bo walił kona przy jednej lasce. Teraz pewnie bym to olał. Ale pamiętaj że nie wszyscy to oleją. Nie kumam jak można się nie muc opanować żeby nie walić konia w miejscach publicznych :mrgreen:

Uprawiaj więcej seksu !!!

 

Ja nie zbliżam się jakoś do dziewczyn i niczego nie wyciągam na wierzch. Wręcz przeciwnie chowam się z tym co robię i oddalam się od ludzi gdy to robię bo nie chcę nikogo urażać swoim zboczeniem. Gdy np. jadę autobusem to siadam gdzieś z tyłu, gdzie nikogo nie ma w pobliżu. Patrzę się owszem na dziewczyny ale jakoś z dala :-) Powtarzam, niczego nigdy nie pokazuję. To już nie moje zboczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83 dobrze prawi.Trafisz np. na konkretnego kolesia ze swoją panną,który zobaczy jak robisz "to" w ich obecności,pomyśli,że jesteś zbokiem o złych intencjach i wyśle Cie na intensywną.

To jest chore jak dla mnie i definitywnie kwalfikuje się do leczenia.

 

A mówią,że chad-owcy,schizofrenicy czy borderowcy zachowują się "dziwnie".Ja chociaż tak zaburzony przez te wszystkie lata nigdy nie od.ebałem żadnego chorego numeru ale to chyba sprawa samokontroli.

 

Wiola - a jakby podwoził jakąś koleżankę do pracy czy innego miejsca? :mrgreen:

Mogłoby być jeszcze gorzej :roll: .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za temat :D no to jest jakieś uzależnienie... tak samo jak od papierosów! ;) ja rozumiem można to robić bo to jest normalna rzecz i każdy się zabawia ale żeby cały czas i na przystankach?

JA miałem takiego kolegę w podstawówce że potrafił to robić obok mnie i to na lekcji :roll: a siedziałem z nim w ławce masakra koszmar w jednym!

idź na prawdę do lekarza i zrób coś z tym...

albo... zostaw swoją kobietę bo robisz jej krzywdę tym! :x

jak pociągają Cię inne kobiety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo... zostaw swoją kobietę bo robisz jej krzywdę tym!

jak pociągają Cię inne kobiety...

 

 

Thazek nie przesadzaj jaką krzywde robi swojej kobiecie?

Przecież jej nie zdradza. Tak naprawde nikomu nie robi krzywdy, co nie zmienia faktu, że takie zachowanie nie jest normalne i nie przystoi dorosłemu kolesiowi.

janoss71 miej do siebie szacunek i faktycznie pomyśl o swojej dziewczynie jeśli ją kochasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×