Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mi jest, wszystko powolne.


abcabc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie wiedziałam na jakim forum to napisać gdyż nie wiem co mi jest. Odkąd pamiętam nękały mnie takie "zamulenia". Najczęściej zdarza mi się to, gdy nic nie robię- jest cisza w domu. Wszystko zaczyna być takie powolne, zamulone. Gdy staram się coś robić wydaje mi się, że robię to baaardzo powoli. Gdy mówię jest to samo. Później nagle zmienia się w to w czynności bardzo szybkie- czyli wydaje mi się, że robię coś i mówię bardzo szybko. Trwa to góra 5 min i przestaje- ale jest nie do zniesienia. Co to może być? Gdzie z tym się udać? Jest to trochę skomplikowane. Nie wiem jak dokładnie to wytłumaczyć. Miewam to rzadko- raz na miesiąc/dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że takie odczucia miewa bardzo dużo ludzi, ale oczywiście w żaden sposób nie wolno tego lekceważyć. Myślę, że najlepiej będzie kiedy będziesz to obserwował, a kiedy w jakiś sposób się to ... pogłębi, wtedy musisz podjąć odpowiednie kroki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teście zaburzeń osobowości miałam pytanie czy nie miewam czasami sytuacji, że moje ruchy wydają się nienaturalnie szybkie albo nienaturalnie wolne. Skoro coś takiego tam było to pewnie jest to kryterium któregoś zaburzenia. Radziłabym jak koleżanka powyżej - poobserwować, a jak się rozwinie to szukać pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×