Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powinienem być kobietą


Gość Krwiopijka

Rekomendowane odpowiedzi

Ej! ja pierwsza miałam powiedzieć, że ja chce takiego męża XD

 

bylibysmy idealna parą. ja bym kosiła kasę a ty gotował obiadek.

 

 

aha- bycie kobietą jest fajne, ale nie mimozowatym ptysiem. zdaję sovbie sprawe, że faceci maja przesrane, ale zalety swoje również- moga być brzydcy jak kupa a nadal istnieja na tej planecie i mają sie dobrze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Den uzbieraj operacje na zmiane płci kto wie moze faktycznie odnajdziesz sie w nowej roli.

Skoro Majkel Jackson został biały. Ty możesz zostać kobietą. Poderwie Cie jakaś fajna lesbijka i bedziecie żyli długo i szczęsiwie. Ona bedzie pracować a ty zostaniesz Panią domu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czy kobieta bez oczu, uszu i nosa albo z wadami rozwojowymi może być piękna? NIE

 

Piękno, to stan umysłu, a nie stan faktyczny ;-) Kogoś taka kobieta może urzec swoim charakterem, ciepłem czy inteligencją. Dla osoby zakochanej, będzie piękna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czy kobieta bez oczu, uszu i nosa albo z wadami rozwojowymi może być piękna? NIE

 

Piękno, to stan umysłu, a nie stan faktyczny ;-) Kogoś taka kobieta może urzec swoim charakterem, ciepłem czy inteligencją. Dla osoby zakochanej, będzie piękna.

ale najpierw ją WIDZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czy kobieta bez oczu, uszu i nosa albo z wadami rozwojowymi może być piękna? NIE

 

Piękno, to stan umysłu, a nie stan faktyczny ;-) Kogoś taka kobieta może urzec swoim charakterem, ciepłem czy inteligencją. Dla osoby zakochanej, będzie piękna.

ale najpierw ją WIDZI

 

Czy to, że ją widzi przeszkadza mu w rozmawianiu z nią? Na prawdę dobierasz sobie rozmówców za pomocą kryteriów wyglądu? Bo ja rozmówców dobieram pod kątem inteligencji i czegoś, co nazywam posiadaniem wspólnych tematów do rozmowy. A to, co z tego wyniknie później, jest niezależne od naszej woli ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że ją widzi przeszkadza mu w rozmawianiu z nią? Na prawdę dobierasz sobie rozmówców za pomocą kryteriów wyglądu? Bo ja rozmówców dobieram pod kątem inteligencji i czegoś, co nazywam posiadaniem wspólnych tematów do rozmowy. A to, co z tego wyniknie później, jest niezależne od naszej woli ;-)

nie o to mi chodziło. przy szukaniu partnera/rki - nie łudźmy się - ktoś musi nam się podobać, choć trochę. dopiero potem są rozmowy, poznawanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, ale jak to szukać partnerkę? To zazwyczaj przychodzi samo, z najmniej oczekiwanej strony. Zazwyczaj zaczyna się od niewinnych rozmów, by potem przejść na inny etap znajomości. To nie jest supermarket, że czyta się ulotkę, patrzy na opakowanie i skanuje cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie, nie jesteś w błędzie oby? Można szukać, ale czy będą owoce tych poszukiwań, wystarczy nastawić się na taką ewentualność i sprawdzić to w praktyce, uwierz że świat to czysta kalkulacja także w doborze partnera, nawet jak robić to nieświadomie to jest to wybór podyktowany pewnymi warunkami czy to psychicznymi, fizycznymi, dla każdego szala wartości będzie miała inny wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem bycie kobieta jest do dupy

Bo?

Teraz wracamy do pytania czemu bycie kobietą jest do dupy?

 

tak ogolnie mowiac to uwidziales se cos w glowie, ze jakbys byl kobietą byloby fajnie

ale wyobraz sobie, ze zycie kobiety niekoniecznie polega tylko na zakupach, pielegnowaniu swojego ciala i czekaniu na zaloty

a niesmialosc to rowniez wada a nie zaleta

kobieta tez moze byc niekochana i niechciana

tez moze miec rozne zaburzenia psychiczne

juz nie wspomne o oczywistych minusach bycia dziewczynką :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba będę musiał sobie znaleść męską kobietę i ona będzie nosić spodnie w naszym związku. :yeah:

 

Przewaznie, z tego co zauwazylam, meskie kobiety nie przepadaja za wrazliwymi facetami ;)

 

Ale mysle, ze i tak znajdziesz fajna kobiete, ktora zaakceptuje Cie takim, jakim jestes:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean, badz soba, na pewno kogos wartosciowego znajdziesz :) I nie ukrywaj "babskich cech", oczywiscie w rozsadnych granicach. Swoja droga uwazam, ze masz duzo odwagi, nie bojac sie przyznac przed innymi (i samym soba), ze nie jestes silnym i niewzruszonym macho :) A odwaga w zalozeniu przynajmniej, juz babska cecha nie jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to co mam byc soba czy nie?Bo już nie wiem jak działac,ale zdaję mi się że nie mam siły udawać.

 

Badz soba, ale przy kobietach, a nie przy innych facetach :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Dean, tak Dean, bądź sobą, bądź taki jak dotychczas... To będziesz miał powodzenie takie jak dotychczas. Nie słuchaj gdy doradzają kobiety, one jedno mówią a drugiego pragną ;)

 

Bzdura...Nie jestes kobieta, wiec sie nie wypowiadaj...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean- sorry, ale nie masz wyjścia- będziesz kiedyś musiał być sobą XD dla twojego własnego: uff. będzie ci lepiej.

 

chyba, że koniecznie chcesz brnąć w stronę teorii nagłasnianych przez mężczyzn, no to powodzenia w wyścigach i mierzeniu się tą samą miarką.

kobiety lubią zbabiałych facetów (wypowiadam sie za siebie), wiadomo, że nie chodzi nam tu o przegięcie pały całkowitej, że olejesz swoją dziewczynę a sam będziesz się TYLKO tulił się do niej i pachniał, bo nie uwierzę w to, że takie życie jest dla ciebie idealne, może czasami jak dla każdego, okej... ale szlag by cie trafił, jak boga kocham, mój wewnętrzny testosteron mi to podpowiada :P

ty chyba masz go trochę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×