szumy w uszach i ... ?

Inne zaburzenia.

szumy w uszach i ... ?

przez blah! 12 kwi 2015, 09:12
Ale ja tego nie mam bo mialam robione badania ;).
blah!

szumy w uszach i ... ?

przez redford1974 01 maja 2017, 08:40
Witam serdecznie . Mam prośbę do użytkowników forum o poradę . Mam stwierdzone szumy uszne tzw. tinnitus , miałem wykonywany rezonans głowy , tomograf zatok i uszu , brałem Betaserc , Vinpoton , Cinnarizinum i Ginkofar Forte ale bez poprawy i usłyszałem że muszę się z tym nauczyć żyć . Ale od tygodnia objawy strasznie się nasiliły , piski w obydwu uszach mnie dobijają , nie mogę spać w nocy nawet przy włączonym telewizorze , lęki się nasiliły , depresja sięga zenitu . Czytałem że w Hiszpanii z powodzeniem próbowano używać sulpirydu i karbamazepiny w leczeniu tej dolegliwości , może znacie / używacie jakiś innych leków psychiatryczych lub normalnych na tą pieprzoną chorobę . Obecnie biorę Moklar od 6 tygodni - czy jest możliwe że to on spowodował pogorszenie tych szumów w uszach ? Błagam o jakieś porady i sugestie bo chyba oszaleję , wiem że z tym można żyć ale nie w takim nasileniu tych pisków i szumów

szumy w uszach i ... ?

przez mhrps 01 maja 2017, 08:44
Sprawdź ciśnienie tętnicze. Czasem jest to przyczyna nasilenia tego typu dolegliwości. Jeżeli jest wysokie - trzeba spróbowac zbić.
Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

szumy w uszach i ... ?

przez wiejskifilozof 01 maja 2017, 08:53
Moja babcia to miała.

szumy w uszach i ... ?

przez C&S 01 maja 2017, 09:20
redford1974, próbowałeś tego?:

Jeśli nie to uderzaj kilkadziesiąt razy i powtarzaj kilka razy dziennie. Zdaj relacje.

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

szumy w uszach i ... ?

przez redford1974 10 maja 2017, 14:08
Witam . Niestety ta technika nie pomaga , czytałem że ludzie używają wody utlenionej - stosował ktoś ? Może jakieś inne pomysły .

Sortuj wg