Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy ! Mam dopiero 15 lat !


Lukeeeee

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zaczęło bardzo dawno temu. Zaczęłem mieć złe myśli, że muszę powiedzieć komuś z moich rodziców, ze ich nie kocham, a później to odwołać, to jak miałem ok. 7 - 8 lat. później w piątej, szóstej klasie po obejrzanymi filmu |" Egzorcyzmy Emilly Rose " to było straszne, .... Bałem się, bałem się spać ..... Ale przeszło :) Następnie uprawiałem seks ( ale z chłopakiem ) to odrazu zaczęłęm mieć myśli, ze jestem chory, wiadomo. /ryczałem, chciałem się zabić, ale rodzinie nie mogłem powiedzieć, z ejestem gejem, oczywiśćie seks był przez prezerwatywę. Później zatstanawiałem się czy prezerwatywa pękłą czy nie, jak czytałem objawy hiv to odrazu je w sobie, widziałem, nie mogłem jeść, bałem się, myślałem o śmierci, przykładałem sobie noż do brzyucha, lecz powiedziałem mamie , lecz postanowiełem przybliżyć reoidzicom moją sytuację, oczywiści nie powiedziałem wszzystkiego, na początku amam powiedziała, że wszystjko ok, potem jak już dawałem " popalić " o moich objawach, to zaprowadizła mnie na badanie krwi. No i okazało sie, ze jestem okazem zdrowia, ob 2 , wszystko w normie, byłem mega szczęśliwy, nie trwało to długo, później znów zaczęłemsię martwić, czytać ...... Ale udało mi się to pokonać ! :)

 

 

Bardzo często myję ręcę, kilkanaście - kilkadziesiąt razy dziennie, gdzieś tak od 2 lat , kiedyś to aż miałem sine. Myje, bo boje sie, ze stanie się coś żłęgo.

 

Teraz opiszę WAM mój problem , który we mnie jst .

 

Bardzo boje się, ze serce mi wysiądzie , przestanie bić, ja tak mam,. że słyszę jak mi serce bije, a potem nagle przestaj , tak gdzieś na 2 sekundy i potem znowu bi8je, wtedy zaczynam bardzo panikować, boję się, ze um,rę, ale boję sie powiedziec rodzicom, nie sądze, zby amam albo ktoś mi uwierzył, bo jak juz mówiłem poprzedniop o tych chorobach... to wiadomo .... na ogól jestem uśmiechnięty, lecz czasem mam złe myśli, kołaczemi serce, znowu boję się, ze przestanie bić, czytam o chorobach serce i .... , palę papierosy, czaem to mnnie odstresowywuje , bo ja już sobie z tym nie umię radzić, kolega dał mi takie tabletki uspokajajace Melisa. Mam nadzieję, z wszytskop będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że masz oparcie w rodzicach. Znam przypadek kiedy kobieta blisko 30 lat ukrywała swoją orientacje przed najbliższymi. Dobrze by było jakbyś faktycznie poszedł na psychoterapię albo do psychiatry, bo to obsesyjne mycie rąk pewnie Cię męczy. Takie natręctwa są dosyć popularne - obejrzyj sobie Dzień Świra albo Aviatora, tam mają podobny prbl jak Ty.

Jeśli chodzi o strach po Egzorcyzmach Emilly Rose to wcale się nie dziwię, że się bałeś. Jak byłam mała i obejrzałam horror Carrie to bałam się sama pójść spać, a potem miałam koszmary. Na tym polegają takie filmy, że człowiek ma się bać ;) Chyba, że to wywarło jakiś dramatyczny wpływ na Twoją psychikę?

Co do tych problemów z sercem to warto by było iść w pierwszej kolejności do kardiologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz przebadać serce prosta sprawa zrób sobie echo serca i tyle rozwieje to twoje wątpliwości ale takie przestoje nie są czymś niezwykłym każdy jest inny i ciało inaczej działa...

 

przeczytaj sobie co to takiego Hipochondria sądzę, że to temat akurat dla Ciebie.

życie jest zbyt krótkie by się ciągle obawiać o stan własnego zdrowia, bez względu na to czy jesteś gejem, hetero czy bi ważne żebyś się czuł swobodnie we własnym ciele bo to mamy jedno jedyne, niepowtarzalne.

A może powinieneś pomyśleć o rozmowie z terapeutą to może pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×