Problem z identyfikacja seksualna.

Inne zaburzenia.

Problem z identyfikacja seksualna.

przez adhab 27 mar 2010, 10:14
Nie mam już siły. Mam problem z identyfikacja seksualna - kiedy jest wszystko dobrze, kiedy jestem stabilny seksualnie - jestem heteroseksualny, po czym, jak z grom z jasnego nieba pojawiają mi się raz na jakiś czas myśli o charakterze homoseksualnym., jestem tym załamany. Bo nie czuje sie homoseksualista, a takie myśli rozchwiaja mnie psychicznie.....
Czy kto moze mi poradzic, jak wyeliminowac tego typu paranoje ?
Offline
Posty
194
Dołączył(a)
22 mar 2010, 08:53

Re: Problem z identyfikacja seksualna.

przez adhab 27 mar 2010, 10:40
no, tylko ze ja próbowałem, i nie wiem, czy mi się podobało czy nie.
Za miesiąc pewnie nie będę miał żadnych ciągot do typów, to u mnie występuje tak falami - raz na jakiś czas i rozbija mnie psychicznie
Offline
Posty
194
Dołączył(a)
22 mar 2010, 08:53

Re: Problem z identyfikacja seksualna.

przez luciana 30 mar 2010, 15:12
Boże ale wszyscy gupoty gadacie. Twoje problemy z identyfikacją płciową sa wynikiem zaburzeń narcystycznych. Sa to dosyć silne zaburzenia emocjonalne polegające na skupianiu uwagi tylko na sobie. Jesteś poprostu narcyzem a to działa na tej zasadzie, że nawyższe dobro i piękno to ty sam więc projektujesz to co w środku w tobie do zewnątrz. Więc widziesz że jesteś mężczyzną i zaczynasz na zasadzie projekcji przkładać to na innych panów. Absolutnie nie jesteś homo zdecydowanie jesteś heretoseksulitą nikt ale to nik pedałem się nie rodzi.Zapamiętaj raz na zawsze. Pedałem można się tylko stać w wyniku złej socjalizcji, wychowania. Np: zbyt częta krytyka rodziców, lub same pochwały które w końcu prowadzą do nieadekwatnego zachowania. Te rodzaj zaburzenia kwalifikuje się na terapie. a praktycznie idz z kumplami na dziewczyny i porozmawiaj z nimi co im się podoba w dziewczynach może tyłek może poczucie humoru może coś innego.
Offline
Posty
123
Dołączył(a)
19 paź 2009, 10:22

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Problem z identyfikacja seksualna.

Avatar użytkownika
przez madseason 03 kwi 2010, 15:58
luciana: po pierwsze, słowo pedał jest obraźliwe dla osób homoseksualnych. po drugie: orientacja seksualna to nie wynik wychowania, doszukiwanie się traum (uwiedzenia, reakcji na wychowanie przez samotnego rodzica) w życiu każdego geja czy lesbijki jest mocno naciągane, często główne przeżycia traumatyzujące w ich życiu to zetknięcie z podobnymi Tobie osobami, które uważają, że homoseksualizm czy fantazje homoseksualne to skrzywienie psychiki.
problemy z okresleniem swojej orientacji mogą wynikać z wielu różnych przyczyn, każdy o innej niż hetero musi zmierzyć się z poczuciem bycia 'nienormalnym', więc i przed Tobą adhab długa droga albo do samoakceptacji, albo wyparcia albo też po zwiazkach z mężczyznami stwierdzenia, że to było przejściowe. tak też się zdarza, owszem. a może jesteś biseksualny? nie ma prostych odpowiedzi w takich wypadkach, czas może pomóc się uspokoić i odnaleźć.

(mówię ze swojego doświadczenia)
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
823
Dołączył(a)
05 cze 2009, 20:41

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do