Skocz do zawartości
Nerwica.com

"Impreza" wbrew swojej woli


muras

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w jakim dziale o to zapytać, więc napiszę tu. Za parę tygodni kończę 18 lat i z tego powodu rodzina chce zrobić małą "imprezę" dla znajomych, mówiłem im już dawno (zresztą wciąż to powtarzam), że mnie to w ogóle nie bawi i niespecjalnie też mam powody, aby się cieszyć z czegoś. Co w takiej sytuacji powinienem zrobić? Ale nie piszcie, że 18 lat, a zachowuje się jak dziecko, bo szczerze mówię, że nie wiem co robić skoro do nich żadne argumenty nie przemawiają. Nie bawią mnie żadne tańce, imprezy i już, ale też nie ja decyduje o tym kto wchodzi, a kto nie. Nie wiem jak im wytłumaczyć, że nie chce brać w tym udziału, mówię wprost, ale i tak będą wymagać nie wiadomo czego. Goście tak (jak mówiłem nie ja zapraszam), ale beze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. To wolny kraj i kazdy moze sobie organizowac impreze, jesli ma na to srodki, czas i ochote. A Tobie wolno wyskoczyc do kina, w koncu bedziesz juz dorosly i sam stanowisz o swoim losie ;) Oczywiscie problemu to nie rozwiaze, a jedynie odroczy pewna wazna rozmowe, jaka predzej czy pozniej nastapi. Konfrontacja jest nieunikniona - musisz jakos dac do zrozumienia, ze nie zyczysz sobie prowadzenia za raczke. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×