Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mówią o mnie takie mysli?


shinji

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Od kilku lat mam pewne mysli, najczesciej gdzy sie nudze, lub gdy z jakiegos powodu jest mi zle, nieprzyjemnie.

 

Wyobrażam sobie że skaczę na bardzo wielkie wysokosci, wykonuje niezwykle skomplikowane figury akrobatyczne. Ze ktos do mnie strzela, a kule tylko trochę mnie odrzucają do dułu. Że biegnę z kataną i wymieniam z kim ciosy na miecze lub przecinam wrogów. Że nie jestem zwykłym człowiekiem ale cyborgiem z sztucznym ciałem. Że gdy patrzę (czasami sobie to wizualizuje używając wyobraźni) to widze jak "robot" tzn w moim polu widzenia pojawiają się liczne komentarze, podswietlenia, celowniki okienka jak w windows itd (jak ktos ogladal ghost in the shell stand alone complex to wie o co chodzi). Że strzelam z karabinu a moje strzały niszczą sciany, budynki. Najczesciej jednak powtarzają się mysli o skokach i akrobacjach i o "robocim" widzeniu.

 

Przedawkowanie anime i filmów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mówią że masz przeogromną wyobraźnię i powinieneś pisać książki!!

Lekarz pewnie walnął by jedną ze swoich psychologicznych dyrdymałów ale ja nie jestem psychologiem.

Hmm ale skoro Ci zle i nieprzyjemnie to moze warto to skonsultować chociaz.

A wiesz może z jakiego powodu Ci zle? Tylko dlatego ze wyobrazasz sobie te historie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie że skaczę na bardzo wielkie wysokosci, wykonuje niezwykle skomplikowane figury akrobatyczne. Ze ktos do mnie strzela, a kule tylko trochę mnie odrzucają do dułu. Że biegnę z kataną i wymieniam z kim ciosy na miecze lub przecinam wrogów. Że nie jestem zwykłym człowiekiem ale cyborgiem z sztucznym ciałem. Że gdy patrzę (czasami sobie to wizualizuje używając wyobraźni) to widze jak "robot" tzn w moim polu widzenia pojawiają się liczne komentarze, podswietlenia, celowniki okienka jak w windows itd (jak ktos ogladal ghost in the shell stand alone complex to wie o co chodzi). Że strzelam z karabinu a moje strzały niszczą sciany, budynki. Najczesciej jednak powtarzają się mysli o skokach i akrobacjach i o "robocim" widzeniu.
Te mysli mowia o Tobie ze:

- za wiele siedzenia przy kompie i durnych grach rpg,

- za wiele ogladania durnego kina sensacyjnego,

- za malo wychodzenia z domu i normalnego realizowania sie z kumplami,

- za malo kontaktu z natura,

- nieodpowiedzialni rodzice ktorzy do powyzszego dopuscili,

- przeladowane ego, mozliwy przerost formy nad trescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja posnuję psychologiczne teorie, jako że

uważam że swobodne myśli są bardzo silnie związane z uczuciami.

 

wygląda to na pragnienie sukcesu.

może to być wywołane przez uczucie własnej bezsilności

lub zazdrość o sukcesy innych (ale raczej to pierwsze).

to tyle co mi się nasuneło.

 

generalnie same myśli oznaczają że coś

zrobiłeś trochę nieprawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Od kilku lat mam pewne mysli, najczesciej gdzy sie nudze, lub gdy z jakiegos powodu jest mi zle, nieprzyjemnie.

 

Wyobrażam sobie że skaczę na bardzo wielkie wysokosci, wykonuje niezwykle skomplikowane figury akrobatyczne. Ze ktos do mnie strzela, a kule tylko trochę mnie odrzucają do dułu. Że biegnę z kataną i wymieniam z kim ciosy na miecze lub przecinam wrogów. Że nie jestem zwykłym człowiekiem ale cyborgiem z sztucznym ciałem. Że gdy patrzę (czasami sobie to wizualizuje używając wyobraźni) to widze jak "robot" tzn w moim polu widzenia pojawiają się liczne komentarze, podswietlenia, celowniki okienka jak w windows itd (jak ktos ogladal ghost in the shell stand alone complex to wie o co chodzi). Że strzelam z karabinu a moje strzały niszczą sciany, budynki. Najczesciej jednak powtarzają się mysli o skokach i akrobacjach i o "robocim" widzeniu.

 

Przedawkowanie anime i filmów?

 

 

A masz takie poczucie kontroli tego tzn. ,że nad tym panujesz i możesz z tego wyjść jak chcesz ,z tych fantazji w każdej chwili ? Sam sobie tak odlatujesz czy jest to raczej niezależne od Ciebie i wbrew Twojej woli te myśli się pojawiają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×