Skocz do zawartości
Nerwica.com

Deprim


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Na opakowaniu Deprimu jest ostrzezenie;w trakcie brania leku nalezy unikac długotrwałego przebywania na słoncu.No nie jest to dosłowny cytat ale cos w tym stylu.Istniała kiedys teoria,ze depresja powstaje na skutek braku ogolnie mowiac słonca.Nie wiem czy jest to teoria nadal obowiazujaca czy nie.Na pewno brak słonca pogłebia depresję.Dlatego stosowanie Deprimu i innych lekow zawierajacych dziurawiec wydaje mi sie troszeczke dziwnym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tradycyjna droga walki z nerwica odbywa sie poprzez: zażywanie ziołowych tabletek, homeopatycznych, picie ziółek, wizyty u wszelkiej maści lekarzy, plus bioenergoterapeuci...........i nie wiadomo co jeszcze a na koncu psycholog! Ja tez uwazam za głupote zazywanie kalmsów, deprimów....i itd.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znam deprim z własnego doświadczenia polecał mi go lekarz brałam przez jakiś czas i czasami powracam do kuracji...mogę powiedzieć że pomógł mi stałam się żywsza bardziej otwarta lepiej się czułam nie miałam silnych lęków....ale niestety gdy przestałam go brać znów wszystko powróciło :cry: myślę że leki nie mogą do końca pomóc...nie wiem co może pomóc ja jestem źle nastawiona do psychoterapii bo tam znów wizyty u psychiatry i te inne sprawy..próbuję sama pokonywać nerwicę z czasem mi się udaje chwilami jednak muszę przyznac że mam nawroty i nie daję rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wzięłam 2 paczki deprimu, po czym całkowicie z niego zrezygnowałam. Nie widzicie że to tylko "syntetyk"? Człowiek myśli że będzie po nim czuć sie dobrze, po czym naprawdę tak się czuje. Psychiatra także odradzil mi branie go, mówiąc że nie wyleczy ona prawdziwej depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deprim zawiera wyciąg z dziurawaca a ten z kolei uwrażliwia na światło.Dlatego minusem tego leku jest to że nie można wystawiać się na słońce podczas jego brania....osobiście uważam że prawdziwej depresji to on nie wyleczy, ale jak ktoś ma depresje sezonową to moze coś dać.Chociaż równie dobrze można sobie w zimie zafundowac terapie światłem..:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEPRIM tzn nie zachwalajmy nazwy ogolnie dziuraiwec

jest bardzoooo dobry preparatem

 

dziala delikatnie..ale wiekszosc nerwicowco nie potrzebuje silnego dzialania leków

 

pozatym super chroni przez problemami zoladkowymi

zapobiega infekcjom

 

powiem tak bralem dziuraiwec

mialm dobry nastroj

zero infekcji

zero problemow z zoladkiem

 

to jest naprawde preaprata narazie nie do przebicia jesli chodzi o lekkie stany depresyjne i nerwicowe a nawet srednio nasilone

 

dlugo minie czasu zanim dorowna jemu preprara syntetyczny

 

w nerwicyt jestesmy narazenie na niezyt zoladka, infekcje itp

i dziuraiwc przed tym chroni i dodatkowo dziala uspokajajaco i poprawia nastroj

 

ma jeden tylko efekt uboczny nadwrazliwosc na swiatlo

bralem go i oczy mnie bolaly

ale moze byla zbyt duza dawka

 

sam nie wiem czy znwou nie zaczne brac bo zolaek mnie boli

ale w mniejszej dawce

 

DEPRIM FORTE to najsilniejszy lek na rynku

z dziurawcem...

 

ten kto ma nerwice i depreche z czystej psychologicznej przycyzny, obicezenie stresem to pomoze na 100%

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:12 pm ]

jesli ktos nie ma nadwrazliwoaci na swialto po nim

 

to jest URATOWANY moze go brac do konca zyciaz przerwami zeby ...receptory za dlugo nie byly bez pracy (czytaj przyzwyczajenie do leku) ale nie ma na niego tolerancji

..po odstawieniu odciazone receptory znowu sa aktywne i potem mozna znowu brac

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:13 pm ]

dokladniej mowiac ten proces zwie nazwe DOWN REGULATION zeby nie bulo ze cos tu zmyslam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:55 am ]

a i jeszcze jedno dzialania dziurawca w tabletkach

rozni sie niczym od nalewki...chyba jest tylko jedna.. firmy Phytopfarm

 

tak jak derpim forte dziala wyraznie aktywujaco (i inne preparaty w duzych dawkach)

to ten Phytofarmu dziala wyraznie uspokajajco..i to na maksa

 

nie znam osoby ktorej by nalewka Phytopharmu Hyperici cos tam..nie uspila

 

dziurawiec nie moze byc placebo..poniewaz zostalo udowodnione ze dziala ..jest inhibotreom MAO

 

tylko dla wielu jest po prostu za slaby

a dla znerwicowanych i z lekka depresja idealny..

 

W niemczech jest to lek PIERWSZY Z WYBORU w leceniu nerwic i depresji lekkich.... dopiero jak Ci nie pomoze dostajesz mocniejsze

 

tak samo powinno byc w Polsce

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 am ]

kurcze jakos dzwinie napisalem zdanie jedno ....te pierwsze

 

standaryzowane wyciagi w postaci tabletek maja lekko inne dzialanie niz standaryzowane wyciagu spirytusowe w postaci nalewek ..te 2 sa duzo silniejsze, i maja troche inny sklad samego dziurawca

 

bo dziurawiec zawiera w sobie ponad 100 innych zwiazkow

i w zaleznosci od przetwarzania z uzcyeim spirytusu ..niektore zostaja zniszczone ...co daje rozne + i - i rozna moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deprim przepisala mi moja pani psycholog, zeby "znikly moje leki" ja kto powiedziala.

 

nie wiem cz yznikly, jestem nieco spokojniejsza. nie mam takich atakow agressji.. chyba. nie denerwuje sie tak bardzo z byle powoduu i nie wybucham na kazdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam z uwaga wszystkie posty i zgadzam sie z tymi ktorzy uwazaja ze deprim pomaga na lekka depresje, nie oczekujmy cudu od takiego leku, to po prostu jest lek na łagodne stany depresyjne, oczyiwscie ze z glebokiej depresji ten lek nikogo nie wyciagnie. Ja dostalam Alvente, ale po 1 tabletce normalnie koszmarnie sie czuje, wiec spróbuje z tym deprimem, i Wam napisze jak i czy na mnie podziałał, on nie działa na kazdego tak jak rozne leki dzialaja roznie na ludzi, dlatego zawsze beda negatywne opinie i poztywne, poza tym trzeba cos robic w depresji, uprawiac sporty korzystac ze slonca-choc jak czytam to po deprimie trzeba sie chowac. Ale jednak wyjdzymy do ludzi. Ja spróbuje w kazdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deprim..

 

Witam pomimo sceptycznych opinii na temat dziurawca ja nie poddaje się i robię kuracje owym lekiem.

Brałem deprim forte 32 dni. Od 4 dni nie biorę i to co czułem narazie nie wraca.. Dziurawiec zwalczył u mnie bardzo dużo objawów i z czasem coraz bardziej utrwala we mnie stan psychiczny.

Na ulotce pisze iż lek powinno się odstawić po 40 dniowej kuracji bez efektów i skonsultować się z lekarzem.

Moje pytanie brzmi czy mogę nadal brać deprim forte po 40 dniach ? Mam ciemną karnacje i lek razem z słońcem nie powoduje u mnie efektów ubocznych.

 

Jeżeli lek mi pomaga i czuje okresowo, poprawę to kontynuować ? mogę dojść do całkowitego wyleczenia ? czy musiał bym sięgać po coś mocniejszego ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekty mnie zaskakują czuję się świetnie, zdolność do koncentracja z dnia na dzień rośnie ( potrafię już skupić się na czytaniu nawet kilka dobrych godzin), objawy depresyjne ustają ( mam ciemną karnacje, przebywałem na słońcu i nie mam żadnych zmian skórnych).

Nie byłem tylko u psychiatry i nie zamierzam na razie iść. Przez brak wizyty nie mam doświadczenia z tym lekiem i nie wiem ile czasu mam go stosować... czy odstawienie teraz będzie dobrym wyjściem czy np za pół roku ??

 

Mam również pytanie o jakieś artykuły naukowe związane z działąniem dziurawca. Coś interesującego na jego temat ? Jak by ktoś takowe informacje posiadał wdzięcznym bym był za udostępnienie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę naczytałem się o deprimie.. wyczytałem gdzieś, że branie miłorzębu wspomaga działanie dziurawca ? Co o tym myślicie i co ewentualnie opłaca się najbardziej brać ? w formie jakiś tabletek czy herbat... ?

 

Teraz uświadomiłem sobie, że sesja ma to w sobie ;p Czy jest jakaś interakcja sesji - miłorzęb japoński z deprimem - dziurawiec ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×