Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fototerapia ?


Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam depresje , staram się walczyć , przeszłam nie dawno duże załamanie i refleksje na temat swoje życia bądź nie życia... Pewien etap , mam nadzieje mam chyba za sobą , chociaż są takie okropne dni w których najbardziej dokucza samotność z którą sobie źle radzę albo jakieś inne myśli... do tego od grudnia totalnie brak mi sił do życia do wyjścia z domu , co innego własnie było gdy nie było śniegu , większa motywacja , cześciej wychodizłam. Teraz potrafie przesiedzieć cały dzień w domu , szczególnie jak jest zimno , takie temperatury okropnie na mnie wpływają zupełnie inaczej jestem w stanie poradzić sobie latem , choć też mam załamki to wiecej motywacji i siły by działać jednak , nawet w gorszym czasie... Przechodząc do sedna sprawy , chciałam zakupić taką o to lampę http://www.elmedico.pl/product-pol-453-Lampa-antydepresyjna-Beurer-TL-60.html Za 300 zł... inne wyglądają znacznie bardziej bajerancko itp ale nie stać mnie na nie , akurat na to zaoszczędziłam ... chciałam się tylko tak upewnić moze o opinie jakąś albo ktoś miał podobnie do mnie i korzystał z tej lampy , czy pomaga ? Może jakieś propozycje innych lamp w mniej wiecej tej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi vi napisał(a):

Ja mam poważne wątpliwości czy te lampy różnią się czymkolwiek od zwykłych lamp oprócz tego, że barwa światła jest podobna do światła dziennego...

 

 

Ja też szczerze mówiąc nie widzę różnicy.

 

... może jakeś tanie gównio niewiele sie różni od żarówek pokojowych , ale juz te powyżej 400zł sa moim zdanie dobre i skuteczne . Mówię to na podstawie tego iż moja siora taka za 400zl sobie fundnęła i jest zadowolona . Naprawdę daje czadu taka lampa . Nie wiem , ale tak sobie myslę ,że im lampa starsza tym jakość tego światła staje się gorsza . Powiem wam ,że jak za dużos ieposiedzi zimą przy tej lampie to potem można się tak pobudzić ,że trudno zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poważne wątpliwości czy te lampy różnią się czymkolwiek od zwykłych lamp oprócz tego, że barwa światła jest podobna do światła dziennego...

racja chodzi tylko o barwe ...to zimna barwa ok.6000 kelwinow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×