Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kundalini-otwarcie wrót.


siódmy

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że to interesująca metoda, jakkolwiek otwieranie czakry serca na siłę

niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo nadwrażliwości. Ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafka, o "stronka mojej młodości"! Jeśli chodzi o moją psychozę okazała się niezastąpionym źródłem inspiracji. Popieram cię, że trochę dziwna. Bystre spostrzeżenie. Witryna prowadzona jest przez "mistyczkę" tajemniczą panią Wiesławę. Na stronie spędziłem kiedyś trochę czasu. Było to związane z kryzysem religijnym, który u mnie nastąpił. Przedstawione tam materiały zaspokajały moją potrzebę, "autentycznej" religijności. Nie jakiś tam sztywnych rytuałów, a konkretnego doznania. Różne teksty rozbudzały moją wyobraźnie. Jeśli istnieje coś takiego jak bycie członkiem sekty na odległość, to można mnie zaliczyć do kogoś takiego. Miałem pecha, nie udało się w żaden sposób wykorzystać zdobytej wiedzy. Bóg pozostał niewzruszony. Jego wola, jeśli tak chce, to wkładam mistyczne przeżycie do jednego worka z doznaniami psychodelicznymi po zażyciu najcięższy psychodelików. Z pewnością nie zdzierżę, popularyzowanego na stronie podziału na wybrańców: mistyków, którzy przechodząc proces kundalini wchodzą na ścieżkę zjednoczenia z Bogiem. Czyli jak to zwykle bywa: wywyższeni i przegrani. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×