Skocz do zawartości
Nerwica.com

krople L-72


mana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ten temat był juz poruszany, ale wynalazłam ten lek hopeopatyczny, który ma takie samo zastosowania jak Diazepan z tym ze nie uzaleznia i można brac go bezpiecznie.

 

[ Dodano: Nie Lut 26, 2006 5:20 pm ]

to nie L.52 ale L.72 krople przepraszam za pomyslke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa!!!

kupiłam wczorac odpowiednik niemiecki L.72 o nazwie NERVOHEEL N tabletki do tego HOMEOMAG i musze powiedziec, iż jestem zadowolona. Czuje sie znakomicie i co jest wazne żadne z tych lekow nie są szkodliwe, może je brac każdy, a przede wszystkim nie uzależniaja. :-)

Co do kropli, to 20 min przed ich zażyciem i 20 min po nie wolno nic pić ani jeść. śą to zalecenia kazdego homeopaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działa!!!

kupiłam wczorac odpowiednik niemiecki L.72 o nazwie NERVOHEEL N tabletki do tego HOMEOMAG i musze powiedziec, iż jestem zadowolona. Czuje sie znakomicie i co jest wazne żadne z tych lekow nie są szkodliwe, może je brac każdy, a przede wszystkim nie uzależniaja. :-)

Co do kropli, to 20 min przed ich zażyciem i 20 min po nie wolno nic pić ani jeść. śą to zalecenia kazdego homeopaty

 

"...Przy głębszym zaburzeniu, np. w przebiegu choroby przewlekłej, lek musi być podawany przez dłuższy czas, by nastąpiło wyzdrowienie..."

 

Sceptycznie podchodzę do tematu.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zaznaczyć, że nigdy nie bralam innych leków poza ziółkami na moje lęki. Od trzych tygodni meczyłam sie z nimi i po zazyciu wyzej wymienionych przeze mnie specyfików :D po 2 dniach zobaczyłam poprawe dlatego postanowiłam podzielic sie z tym z wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj kupiłam krople L72. mam nadzieję, że mi ulżą w chorobie a właściwie w stanie po odstawieniu seroxatu.

jak będą działać, na pewno podzielę się wrażeniami. Aptekarz bardzo je zachwalał, mówił, że są naprawdę skuteczne, ale na porządane efekty trzeba trochę poczekać.

pozdr. molka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×