Skocz do zawartości
Nerwica.com

korzen arktyczny / syberyjski


xckyzg

Rekomendowane odpowiedzi

Ten korzeń bardziej znany jest jako Rhodiola rozaniec gorski ja go biore dopiero tydzien wiec sie nie rozkrecił jeszcze ale już na plus jest dużo lepsza koncentracja,pobudzenie w dzień a wieczorem miło sie zasypia ponoć rozkreca sie ok 3 tyg więc na faktyczne efekty będzie trzeba poczekać

 

 

 

 

 

 

a tu o własciwościach

 

 

http://www.panacea.pl/print.php?what=article&id=227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę 450mg wyciągu standaryzowanego na dobę od dwóch tygodni. teraz wprawdzie z Wellbutrinem, ale brałem też niezależnie i działał na mnie niemal instant. znosi całkiem skutecznie senność i zmęczenie, rozjaśnia umysł, poprawia nastrój. wszystko daleko za progiem placebo, ale mimo wszystko działanie bardzo subtelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polki.pl/work/privateimages/formats/NEWS_MAIN/35038.jpg

 

ostatnio postanowiłam brac

 

juz wczesniej sie tym wspomagalam i wydawalo mi sie ze jest lepiej przy czym jednoczesnie dbalam ogolnie o lepszy tryb zycia < tzn bieganie, zdrowe jadło>. niestety w koncu zaczynalam zapominac a potem dol znow nastepowal. teraz sproboje brac regularnie i nie zapomniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem ten specyfik przez około 2 miesiące ale nie doświadczyłem większych cudów dzięki zażywaniu go.Na początku działa dobrze czułem sie spokojniejszy mniej rozdrażniony ale może to było efektem placebo.Mi bardziej podchodzi preparat ziołowy o nazwie Kalms w moich stanach znerwicowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać, że na mnie różeniec górski działa silniej niż się spodziewałam. zażywam od soboty, więc niedługo. oto, co pozytywnego zaobserwowałam:

- więcej energii i siły

- brak senności w ciągu dnia

- unormowane ciśnienie (mam ogólnie za niskie)

- więcej, jakby to nazwać, odwagi i zdecydowania..?

- poprawa ostrości widzenia

- bardziej pozytywne myślenie, lepszy nastrój

- trochę mniejsza wrażliwość na zmiany pogody

z objawów negatywnych przez pierwsze 3 dni:

- zbytnie pobudzenie

- problemy ze snem

- trochę agresywność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okazuje się że trochę nawet działa ta rhodiola. Ja łykam żeń szeń od 2 miesięcy w dużej dawce i nie czuję się ani trochę mniej zestresowana, a fizycznie też wielce nie lepiej. Może się przerzucę na rhodiolę. Ale, ale... jakie preparaty dokładnie łykacie, czy Naturella czy inne, np. Euphorian? Wydaje mi się że produkty Naturella są słabej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten rozeniec gorski,mozna làczyc z innymi lekami??

 

Sądzę że tak, bo działanie suplementu jest zawsze słabsze niż leku chemicznego. Nie radziłabym rezygnować z normalnych leków na rzecz rhodioli - ta ostatnia może być dodatkiem do leków co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten rozeniec gorski,mozna làczyc z innymi lekami??

Mi lekarka nie kazała łączyc z depakiną, bo powiedziała, ze depakina jest za mało poznana.

A z lekami serotoninowymi to bym się bała ze wzgl na zespol serotoninowy. Ogolnie balabym sie laczyc z lekami psychotropowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wzialem 1 tabletke korzenia arktycznego firmy alter medica i dzisiaj mnie tez trzyma napiecie pomimo tego, ze tego w ogole dzisiaj nie bralem. nie wiem dlaczego moja mama to bierze, ale juz jej mowilem, ze ten specyfik na mnie zle dziala. ona sie tlumaczy klimakterium, ze musi cos na to brac. ale widzicie sami, ze ziola tez moga szkodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×