Skocz do zawartości
Nerwica.com

Krople Bacha


roccola

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj roccola.

W maju będzie rok jak stosuję krople dr.Bacha ( a na nerwicę choruję 2 lata). Zaczęłam je brać jak miałam przerwę w braniu leków.

Czy mi pomagają? - myślę,że tak, a w szczególności RESCUE REMEDY- krople pierwszej pomocy.

Krople codzienne stosuję do dziś, a kropli pierwszej pomocy dawno już nie stosowałam ponieważ nie było powodu ( nie miałam ataków) co nie znaczy, że ich nie mam. Biorę jednocześnie leki i kropelki.

 

Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skontaktowałam się z panią Wandą Karpińską.

Wystarczy do niej napisać na adres wandakar@e-medica.pl

Oczywiście pierwszy raz należy opisać swoje objawy i porosić o otrzymanie ankiety,dzięki której po jej wypełnieniu Pani Wanda będzie mogła dobrać odpowiednie esencje ( dobierane są dla każdego induwidualnie).

Ja utrzymuje kontakt z Panią Wandą już prawie rok ( piszę o swoich zmianach w chorobie).

Krople nie są na receptę!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestum tu nowa :oops: i mam pytanie, po pięciu miesiącach brania Seroxatu odstawiłam lek ( w sobotę ) ale źle się czuję. Chcę zacząć terapię ziołową póki nie jestem jeszcze w "tym" gorszym stanie, czy krople Bacha pomagają w leczeniu nerwicy lękowej? lub inna terapia ziołowa? proszę poradźcie mi.... :(

pozdr. mariola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mariolu.

Ja biorę krople dr.Bacha właśnie na nerwicę lękową i powiem szczerze, że pomagają. ( ja biorę do dziś mimo iż biorę leki).

Krople dr. Bacha są w 100% bezpieczne. Mogą je brać dzieci, a nawet kobiety w ciąży.

Zrobisz jak uważasz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku maja zakupiłam sobie krople Bacha Rescue remedy(krople pierwszej pomocy). Budziłam się w nocy z lękiem i niepokojem. Zaczęłam zażywać krople przed snem i jest sukces. Owszem budze się w nocy ale bez lęku. W dzień również czuję się super. Mam dużo energi, chęci życia co ostatnio trudno mi było z siebie wykrzesać. Uważam , że tak zadziałały krople. Musze teraz poszukać sobie innych , żeby moje samopoczucie było jeszcze lepsze :D . Podobno tych pierwszej pomocy nie stosuje sie często. Z pozdrowieniami dla wszystkich niedowiarków Magda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zakupilam te kropelki i zazywam je dopiero drugi dzien bez zadnych innych lekow,mysle jednak ze na efekty trzeba jednak jakis czas poczekac-ciekawe ile?A wiec bede je zazywac i czekac na rezultaty.Wierze ,wierze ,wierze ze mi pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra niech mi ktos napisze czy one naprawdę pomagają, piszecie że bierzecie je równoczesnie z lekami, ale czy one zażywane same moga pomoć. Np. mam atak duszności biorę krople i atak znika, czy to mozliwe ? Chyba nie, bo byłoby za prosto, ale czy naprawde ona dają jakies efekty?

I jeszcze jedno ile kosztują te krople ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam rescue remedy w sprayu...

czy działa no cóz chyba tak 2 pryski na język zalecają reszty nie próbowałem bo na odlegóśc trudno dobrać mieszanke zapewne mozę kiedyś 8)

 

jak mi si eskonczy nie wiem czy kupie tzn jak będe brał leki to nie a jak będe działa na naturalnych lekach to raczej tak... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pomagają to moze i ja sobie kupie :( tylko czy nalezy sie konsultowac z jakimś lekarzem przed zastosowaniem? czy można tak jak wszystkie inne dostępne leki np przeciw bolowe brać je bez konsultacji?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:30 pm ]

Ciekawe czy są dostępne w każdej aptece bo na necie porażka :shock: drogie jak czort :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie we wszystkich aptekach tylko w aptekach współpracujących z nimi...jest ich chyba niewiele w Polsce w wiekszych miastach zapewne

 

ja zamawiałem z netu...fakt drogie są... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×