Parafilie

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Parafilie

przez Lilith 17 lis 2012, 18:06
LucP84, dokładnie tak,jak napisał Mad_Scientist.Ludzie mają takie pomysły,że głowa mała...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

Parafilie

przez LucP84 17 lis 2012, 18:18
No zboczeńców nieco jest natomiast myślę że większość zamyka się jednak w tych kilku-kilkunastu głównych nurtach. Natomiast niektóre rzeczy ktoś mógł wymyślić dla rozrywki, ewentualnie znalazł się jeden przypadek.

Ale takie dewiacje dosyć łatwo wymyślać, np.
Ciconofilia - osiąganie satysfakcji seksualnej przez współżycie z bocianami
Nekrociconofilia - to samo ale bocian musi być martwy
Ciconovoyeuryzm - czerpanie przyjemności przez podglądanie kopulujących bocianów
LucP84

Parafilie

przez Lilith 17 lis 2012, 18:28
LucP84, jeśli jest jeden przypadek,to znaczy,że to nie jest zmyślone i skądś się wzięło.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Parafilie

przez Pieprz 17 lis 2012, 18:32
Nekrociconovoyeuryzm - czerpanie przyjemności przez podglądanie kopulujących martwych bocianów
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

Parafilie

przez LucP84 17 lis 2012, 18:33
Lilith napisał(a):LucP84, jeśli jest jeden przypadek,to znaczy,że to nie jest zmyślone i skądś się wzięło.

No tak, ale jakby to co ja wymyśliłem było powklejane w różnych w miejscach w necie to z czasem by trafiło na takie listy, choć nie mam pojęcia czy są tak zagorzali miłośnicy bocianów ;)
LucP84

Parafilie

przez Lilith 17 lis 2012, 18:39
LucP84, zawsze można sprawdzić na jakiej stronie jest umieszczone i czy dana strona podlega jakiemuś "nadzorowi" odnośnie prawdziwości tego,co podaje.
Administrator

Parafilie

przez Vian 17 lis 2012, 19:28
LucP84 napisał(a):Ale takie dewiacje dosyć łatwo wymyślać, np.
Ciconofilia - osiąganie satysfakcji seksualnej przez współżycie z bocianami
Nekrociconofilia - to samo ale bocian musi być martwy
Ciconovoyeuryzm - czerpanie przyjemności przez podglądanie kopulujących bocianów

Mushroom napisał(a):Nekrociconovoyeuryzm - czerpanie przyjemności przez podglądanie kopulujących martwych bocianów

:lol: :lol: :lol:

Powinniście mieć jakiś temat do zbierania najlepszych postów, te są genialne! :D
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Parafilie

przez Lilith 17 lis 2012, 21:59
Vian, świetny pomysł :mrgreen: Temat założony: http://www.nerwica.com/top-posty-t39396.html
Administrator

Parafilie

przez mark123 05 lut 2013, 14:26
Ja mam chyba jakąś parafilię, ale sam nie wiem jak ją nazwać... może chirofilia, nie wiem.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Parafilie

przez Lilith 17 lut 2013, 14:45
mark123, przeszkadza Ci to?Pojawia się jakiś dyskomfort z tym związany?
Administrator

Parafilie

przez mark123 17 lut 2013, 14:48
Lilith napisał(a):mark123, przeszkadza Ci to?Pojawia się jakiś dyskomfort z tym związany?

Przeszkadzać to raczej nie, ale wiem, że moje preferencje seksualne normalne nie są.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Parafilie

przez Lilith 17 lut 2013, 14:57
mark123, szkodzą komuś?Jeśli nie,to myślę,że nie ma sensu się tym zadręczać.Nie jestem pewna,czy wartościowanie w tym wypadku ma jakiś sens.Myślę,że w tej sferze ciężko jest powiedzieć,co jest "normalne"a co nie.Każdy lubi coś innego.Jeśli masz jakieś określone preferencje i druga strona je akceptuje,nie szkodzisz przez to ani sobie ani innym,nie powoduje to dyskomfortu,to dlaczego się tym martwić?
Administrator

Parafilie

przez mark123 17 lut 2013, 15:06
Lilith napisał(a):mark123, szkodzą komuś?Jeśli nie,to myślę,że nie ma sensu się tym zadręczać.Nie jestem pewna,czy wartościowanie w tym wypadku ma jakiś sens.Myślę,że w tej sferze ciężko jest powiedzieć,co jest "normalne"a co nie.Każdy lubi coś innego.Jeśli masz jakieś określone preferencje i druga strona je akceptuje,nie szkodzisz przez to ani sobie ani innym,nie powoduje to dyskomfortu,to dlaczego się tym martwić?

Nie szkodzą nikomu. W moich preferencjach seksualnych nie ma czegoś takiego, jak druga strona, ponieważ nie są one związane z bezpośrednim pociągiem do jakiejś drugiej osoby, wygląda to trochę inaczej. Dopóki nikt w realu nie wie, jakie mam preferencje, to problemu nie ma, jeśli ktoś się dowie, to problem może być spory.

-- 17 lut 2013, 14:45 --

Bo chodzi o to, że zaburzone preferencje seksualne (a w moim przypadku raczej są zaburzone) są chyba jeszcze mniej tolerowane przez społeczeństwo niż nietypowe orientacje seksualne.

-- 21 lut 2013, 02:16 --

Z jednej strony mam ochotę opisać tutaj swoje preferencje seksualne, do czego mam pociąg, myślę że wtedy mogłoby być jasne czy to parafilia, czy nie. Ale z drugiej strony nie wiem, czy wypada opisywać swoje preferencje.

Parafilie

przez Lilith 09 lip 2013, 19:58
mark123, a dlaczego nie? Przecież od tego jest też ten temat, no i jakby nie patrzeć- jesteś na forum anonimowy, więc nie masz się czego bać. Jeśli chcesz, żeby inni pomogli Ci dojść do jakichś wniosków, to po prostu o tym napisz. Jeśli będziesz później ten post chciał usunąć, to wystarczy, że dasz mi znać na PW.
Administrator

Sortuj wg