Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co odróżnia mężczyzn od chłopców?


brid

Rekomendowane odpowiedzi

brid, to nie ma takiej różnicy. Mężczyzna to duże dziecko, które zamieniło resoraka na samochód, klocki na narzędzia, a misia i jakąś lalę której pod sukienkę patrzył na kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno rozmawiałam na ten temat z moim znajomym, cóż za zbieg okoliczności. ;)

 

Myślę, że odpowiedź może być jedynie subiektywna, ponieważ jak wiemy są różni chłopcy jak i mężczyźni na tym świcie. Każdy może 'ugryźć' owe pytanie inaczej i mieć przy tym słuszność.

 

Mój znajomy dla przykładu stwierdził, że chłopiec jest impulsywny i zazwyczaj pod wpływem impulsu działa. Mężczyzna natomiast potrafi nad tym zapanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał Mushroom. A tak naprawdę nie ma dorosłego faceta, który byłby w 100% mężczyzną, ani takiego który jest w 100% chłopcem. Dokładnie tak samo jest z kobietą i dziewczynką. Dorosły facet może być dojrzały, opiekuńczy, wyrozumiały, ale nie potrafiący odnaleźć się w żadnej pracy a do tego głupieć na punkcie klocków LEGO i bawić się żołnierzykami. Może być także dorosły facet, cham na całego, uważający się za macho, traktujący kobiety jak zabawki, poniżający słabszych od siebie, a zarabiający miliony, ustatkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiedzieć na to pytanie , jak każdy mężczyzna marze o samochodzie , jednak nie stać mnie na nie , więc jak na chłopca przystało , biorę samochodzik do ręki i bawię się wydając przy tym dzwięki typu " brum , brum " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Serio ? mistrzu przepraszam , głupi byłem , nie wiedziałem co czynnie :uklon: staram się od ciebie uczyć , w końcu masz takie powodzenie , że czuje się przy tobie jak Anja Rubik po liposukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiedzieć na to pytanie , jak każdy mężczyzna marze o samochodzie , jednak nie stać mnie na nie , więc jak na chłopca przystało , biorę samochodzik do ręki i bawię się wydając przy tym dzwięki typu " brum , brum " ;)

 

co do tego to się nie zgodzę :P gdyż też marze o samochodzię i tez mnie nie stać na niego, i lubię jeździć samochodem, bo wtedy nie czuje emocjonalnego cierpienia, czuje adrenaline i to pozwala zapomnieć mi o sobie i wszystkim co na codzień przytłacza...

 

Z tą różnicą że nie bawię się małymi samochodzikami :P kiedyś jak byłam mała to tak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no, masz szczęście. I żeby było mi to ostatni raz. :nono::P Bo przełożę przez kolano i pasem zleje. :P Marsal jest tylko jeden. :D Jak chcesz to może wykupić miesięczny abonament na moje teksty za marne 199.99zł. :P A jak zamówisz w ciągu 15min, dostaniesz certyfikat. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Oferta ciekawa , ale to za mało , musisz jakąś kobitkę do testowania dołożyć w zestawie i biorę :P

brid, Wybacz , jestem forumowym błaznem i słowo " powaga " nie istnieje w moim słowniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×