Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie w społeczeństwie


songo

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

jak dostosować się w społeczeństwie czyli jak się zachowywać w społeczeństwie,jak patrzyć na ludzi -dosłownie i niedosłownie ,jak wyrażać uczucia do ludzi ,jak pokazać komuś ,że go lubimy, co zrobić jak jesteśmy szczęśliwi czy pokazywać to społeczeństwu,bo ja wiem z własnego doświadczenia,że ludzie zabardzo nie lubią jak pokazujesz im ,że jesteś szczęśliwy-nie wszyscy,ale większość , nawet jest taka piosenka zespół nazywa się sokół pono a piosenka nie martw się mną ,a początek tej muzy to " kiedy odniesiesz sukces wielu wkurwi się ,kiedy poniesiesz klęskę wielu się ucieszy jak coś to macie tu link do odsłuchania jej http://sopelpt.wrzuta.pl/audio/axCGUi0aEz/sokol_pono_-_nie_martw_sie_mna_._tpwc_. ,aha wiem ,że chodzenie z wyprostowaną głową napewno nie zdziwi ludzi a chodzenie z spuszczoną w dół ,napewno zdziwi ,więc chyba se muszę odpóścić ,co wy na to ? bo ja lubie tak chodzić !! ,ja wiem,że większosc społeczeństwa nie lubi samotników ,milczków i takich smutnych ludzi ,więc proszę was o odpowiedzi jak żyć dobrze w społeczeństwie ,nie piszczie tylko to co w temacie napisałem,tylko ogólnie najważniejsze rzeczy ,bo tak to bym musiał pisać temat bardzo długo...długo .pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

songo, a na czym Ci zależy w relacjach w tym społeczeństwie :?: Jeśli na akceptacji za wszelką cenę to odpowiedź jest oczywista. Jeśli natomiast zależy Ci na byciu sobą to po prostu bądź. Chyba wyolbrzymiasz lub przebywasz w nieciekawym otoczeniu skoro tak analizujesz reakcje ludzi na Twoją osobę. Jeśli cierpisz na depresję, nerwicę czy cuś takiego to wyolbrzymiasz - to taki mechanizm obniżonej własnej wartości - zbyt wiele uwagi poświęcasz reakcjom ludzi, wyolbrzymiasz je a nawet źle interpretujesz. Znam z autopsji ;) Bądź sobą - to jest w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×