Skocz do zawartości
Nerwica.com

kochać osobę z depresją


worms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na początku dodam, że jestem tu pierwszy raz. Zarejestrowałem się po to, żeby dostać kilka informacji, odpowiedzi na moje wątpliwości, porady.

Na początku dodam, że zakochałem się w kobiecie, jak się później okazało ma choruje od kilku lat na depresję. Kocham ją, jest to związek dość zaawansowany. I teraz naszło mnie kilka pytań:

1. Jak tak na prawdę mam postępować z osobą chorą na depresję? Jak traktować jej ,,bezinteresowność,,, zamknięcie się w sobie. Dodam, że bierze lek chyba o nazwie Asentra.

2. Jeśli jest to ten lek to jak on wpływa na libido? (różnie w necie piszą)

3. Jak to jest z osobami chorymi na depresję, z ich okazywaniem uczuć, np. miłości, etc.?

4. W sumie nie rozmawialiśmy na ten temat często, więc nie wiem jaki to typ depresji.

5. Jak to jest z osobami chorymi na depresję? Wystarczy brać leki przepisane przez lekarza, czy trzeba chodzić na terapię? Jeśli tak to może razem, żeby rozmawiać o tym.

6. Moja ukochana jest osobą bardzo skrytą. Czy to przez depresję? branie leków? Ogólnie jest osobą lubiącą spędzanie czasu na podróżach, dyskotekach, imprezach, ale raczej stroniąca od innych osób.

 

 

Pozdrowionka

W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×