kochać osobę z depresją

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

kochać osobę z depresją

przez worms 12 kwi 2016, 07:01
Witam,
na początku dodam, że jestem tu pierwszy raz. Zarejestrowałem się po to, żeby dostać kilka informacji, odpowiedzi na moje wątpliwości, porady.
Na początku dodam, że zakochałem się w kobiecie, jak się później okazało ma choruje od kilku lat na depresję. Kocham ją, jest to związek dość zaawansowany. I teraz naszło mnie kilka pytań:
1. Jak tak na prawdę mam postępować z osobą chorą na depresję? Jak traktować jej ,,bezinteresowność,,, zamknięcie się w sobie. Dodam, że bierze lek chyba o nazwie Asentra.
2. Jeśli jest to ten lek to jak on wpływa na libido? (różnie w necie piszą)
3. Jak to jest z osobami chorymi na depresję, z ich okazywaniem uczuć, np. miłości, etc.?
4. W sumie nie rozmawialiśmy na ten temat często, więc nie wiem jaki to typ depresji.
5. Jak to jest z osobami chorymi na depresję? Wystarczy brać leki przepisane przez lekarza, czy trzeba chodzić na terapię? Jeśli tak to może razem, żeby rozmawiać o tym.
6. Moja ukochana jest osobą bardzo skrytą. Czy to przez depresję? branie leków? Ogólnie jest osobą lubiącą spędzanie czasu na podróżach, dyskotekach, imprezach, ale raczej stroniąca od innych osób.


Pozdrowionka
W
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
12 kwi 2016, 06:58

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Priscilla_126 i 19 gości

Przeskocz do