Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze i nie tylko.


Stieg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od lat (6) leczę się na depresje leki jakie biorę to: klozapol, Aryzalera, Atinepte. Ostatnio po pewnych nie powodzenia w szkole, problemów ze znalezieniem pracy. Pojawiły się myśli samobójcze i dochodzi do tego niska samo ocena. Teraz ciężko mi określi czy to są myśli z głosami zmieszane czy same myśli albo głosy. Miałem tak przed znalezieniem pracy, a jak pracowałem to były głosy że sobie nie poradzę żebym się zwolnił i dałem za wygraną i się zwolniłem, teraz jak wróciłem do domu to pojawiły się natręctwa związane z myślami samobójczymi.

Jeżdżę do lekarza i on mówi, że to napięciowe sytuacje powodują, że takie natręctwa się pojawiają mógł bym się zgodzić, ale te myśli są nawet gdy jestem w domu a dochodzi do tego, że już nie pracuję także o napięciu nie ma mowy a psychiatra dalej swoje, że to napięciowe. Czasami sprawdzam, jak mój umysł się zachowuje jak zmieniam czas w którym biorę leki, nie mówię że to pomaga ale na krótki okres tak kilka dni i z powrotem do pkt. wyjścia. Może jakieś propozycję odnośnie leczenia, macie? Czasami myślę, że to nastawienie moje takie myśli powoduje, ale jak wziąłem klozapol w ciągu dnia jakiś czas temu to było cicho jak w lesie., a biorę go wieczorem przed snem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×