Skocz do zawartości
Nerwica.com

BEZSENNOŚĆ ...SAMOTNOŚĆ W NOCY


nieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna nie przespana noc , myśli tysiące takie tam myślenie o wszystkim i o niczym ..liczenie gwiazd owieczek i nie wiem czego na nic się zda :( Bez przyjaciółki (kolejnej tabletki )sen to marzenie :uklon: tyle razy próbowałam , próbuje zasnąć nie łykając niczego ale nic z tego nie wynika , ewentualnie padne nad ranem a potem cały dzień już do najlepszych się nie zalicza , nie przytomna zaspana do niczego jeszcze na barkach z wrogiem ( depresją ) klikam w klawiaturę niby o tym co czuje i czego brakuje...myśląc złudnie że może ktoś wysłucha ...może ktoś właśnie teraz mnie potrzebuje :?:

noce są złudne i oszukują ...niby ciche i spokojne ...nikt nie pyta nikt nie mąci w głwie ale jakie niebezpieczne potrafią się stać kiedy za długo nie śpimy kiedy nasze umysły skupione są na zbyt wielu myślach kiedy zaczynamy rozważać nasze uczucia te dobre i złe albo zaczynamy szukać sensu jeśli owy gdzieś jest i w czymś w ogóle tkwi . Pujdę zaproszę przyjaciółkę ( tak tabletkę ) do snu widać inaczej się nie da :why: brak tabletki sieje spusztoszenie w mojej głowie ...brak siły by z tym walczyć . możw wielu z was przeżywa to co ja może też nie śpi , czuje się samotny w te ciemne ciche noce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=aLOYGCSeKGY

 

-- 31 mar 2015, 02:01 --

 

:hide: szkoda że nie da się tak wirtualnie ;) dało by się to załatwić ..ale na nic się zda mówienie ci że jestem w posiadaniu i wiem jak czasem boli brak tych dwóch pierdół heh nic się już w ogóle nie chce i wszystko jest do tyłka bo drażni ...

 

-- 31 mar 2015, 02:15 --

 

skuszona obietnicą zaśnięcia , kolejny raz się poddałam i połknełam tabletkę ulgę w kombinowaniu co zrobić by zasnąć przecież to niby takie proste ....:( ale chciało by się tak usnąć spokojnie ...bez tabletek tak normalnie jak inni ale to my przecież jesteśmy ci inni :?:

dobrej nocki wszystkim bezsennym

 

-- 02 kwi 2015, 00:16 --

 

bardzo mało osób zachęciłam, do rozmowy właśnie ze mną :( nie koniecznie przecież w nocy :(

 

-- 02 kwi 2015, 23:50 --

 

Pewne rzeczy powracają i się nie zmieniają , całe życie podążają za nami i kiedy myślimy że już ich nie ma wracają razem z przeszłością , kiedy myślimy że już nigdy nie damy się zranić …dajemy się skrzywdzić tylko z podwójną siłą , udajemy twardych silnych a jesteśmy coraz słabsi , zaczynamy udawać przed światem że jest nam wszystko jedno że jesteśmy nie wzruszeni a a obchodzi nas wszystko jeszcze bardziej niż kiedykolwiek . Szukamy ucieczki a uciekamy drogą krętą pod górkę i jeszcze bardziej zawiłą niż tą którą do tej pory przeszliśmy .

 

-- 03 kwi 2015, 00:03 --

 

ZNÓW NOC I ZNÓW TA CISZA I TE MYŚLI ...każdego wieczoru wszystko się powtarza wzystko wraca ..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×