Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja?


tran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem co się ze mną dzieje:

 

Obecnie pracuje jednocześnie w ochronie (od dwóch lat) i od niedawna jako agent ubezpieczeniowy (od grudnia 2014) i to z pracą jako agent mam największe problemy.

 

Moje objawy:

- Nie śpię dłużej niż trzy godziny dziennie i tak mam już drugi dzień

- Od dwóch dni odczuwam stres. Cały czas myślę o ubezpieczeniach - o tym, że nie mam wyników w pracy, moje oczekiwania były inne w stosunku do tej pracy (myślałem że jest łatwiejsza). Okazało się, że jednak nie lubię do nikogo dzwonić i nakłaniać na spotkanie w sprawie ubezpieczeń

- Nie jestem w ogóle głodny ani nie chce mi się pić (jem i piję gdy popatrzę na zegarek i uznaję, że już czas żeby coś zjeść i się napić)

 

Moje zdrowie psychiczne zaczęło się pogarszać w momencie gdy dowiedziałem się, że w roku muszę "przynieść" 39 tysięcy złotych składek, a to co opisałem powyżej rozpoczęło się w poniedziałek po telefonie mojej szefowej, że mam składać tygodniowe raporty z mojej pracy. Szefowa ciągle powtarza mi spotkania, spotkania, spotkania a moja lista stu już się wyczerpała i nie mam z kim się już spotykać.

 

Ale sytuacja zmienia się gdy idę do pracy w ochronie (mam nocki teraz). Nie myślę o ubezpieczeniach, zaczynam odczuwać głód i pragnienie a tej nocy zdrzemnąłem się nawet na 3 godziny w pracy. Czułem się dobrze aż do momentu gdy wróciłem do domu, położyłem się spać o 7 i obudziłem się o 10 i stres od nowa.

 

Co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tran, bardzo mocno się stresujesz pracą jako agent ubezpieczeniowy. Odczuwasz silną presję i reagujesz nieadekwatnie do sytuacji. Drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Depresja to raczej nie jest. Bardziej podejrzewałabym nerwicę, ale konieczna jest bezpośrednia konsultacja u lekarza psychiatry. Tylko on może postawić diagnozę. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×