Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to faza manii czy depresji?


holland1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Wlasnie mija prawie miesiac jak pognalam swojego lubego. Nieziemsko mu wtedy naublizalam za jego zachowaniei to ze ma CHad , nie chce sie leczyc I rujnuje nasza relacje,a prezedewszystkim moje zdrowie. Poprostu puscily mi nerwy. Po kilku dniach zle sie z tym czulam,a on przestal sie odzywac ,pierwsze liscie zaczely opadac,szare ponure dni,mysle sobie w koncu bylam jego pierwsza kobieta z ktora sie zwiazal po za mna ma tylko kolege z rodzina nie mieszka istny outsider hmm wiec mysle spytam jak sie czuje ? I wyslalam mu wiadomosc razem z przeprosinami ,ze tak impulsywnie I nerwowo sie do niego odnioslam i ze chyba musze sobie ustapic i pojsc swoja droga. Jednak zero reakcji z jego strony nic mi nie odpisal az do ubieglej niedzieli. Wszedl na chat telefoniczny o osmej rano jak nigdy i wyslal do mnie wiadomosc ,iz mam pozdrowic mojego syna w( poniedzialek) ,bo znalazl jego gierke, mowie dobra pozdrowie,i znowu cos jeszcze pisal,Poznym wieczorem napisal ,ze przyniesie te gre w poniedzialek ,ale przyniesie osobiscie ,bo wczesniej jak mial moj klucz to wrzucal przez skrzynke ja mu na to OK. Nagle ni skad ni z owad przesyla mi zdjecie,ze dostal prezent jak zamawial nowy decoder( film i popcorn ) dostalem,ale gre przyniose jutro . mowie wez odrazu moje okulary,bo zle mi sie bez nich czyta. a on mi odpisuje (dobra a bedziesz mogla mi jutro przypomniec jak bys chciala,) poczym wyslalam mu zdjecie koszuli pytam to twoja, bo ojciec tez byl w odwiedzinach i nie wiedzialam w koncu czyja a on mi na to cytuje.( MNIE TAK .ALE WIDZISZ TAK TO JEST W TYCH WOJSKOWYCH PODZIEMIACH, TAM NIE MA SZEFA,ALE JUZ TERAZ JEST HAHAH. Kurcze mysle sobie przeczytam jeszcze raz ,bo on nie pisze polsku to nie polak.mysle cos zle przeczytalam,. o co ci chodzi czlowieku pytam a on O BUNKIER. Mhmmm to zmienilam temat i tak do niego .wiesz jakies glupoty mi sie snily to chyba jakis znak. bo nigdy nic mi sie nie sni poczym on odpowiada (JA JUZ NIC NIE WIDZE ZA DUZO WIDZIALEM W OSTATNICH DNIACH. JUZ PRAWIE NIE ZYJE! )

Kurcze przestraszylam sie nawet sprawdzilam recenzje filmu ktory dostal ale nie pasowala do tego co pisal,bo akurat mu powiedzialam ze nie ogladalam tego filmu.Wczoraj mial byc nie bylo go u mnie nawet na chat nie wchodzil od 2 dni. Ja sie nie chce narzucac i blaznic dlatego go niezaczepiam, jakos mi duma nie pozwala po tym co mi zrobil w ciagu 3lat. I tu sie zastanawiam ,bo nie moge go wyczuc przez ten telefon ,widze tylko co pisze do mnie, w manii zawsze mnie wyzywal a teraz znowu inne zachowanie. Nie wiem juz czy to depresja zawsze dopadala go jesienia. Zaczynam bac sie o tego czlowieka,ze sobie cos zrobi. A moze to mania i siedzi gdzies na jakies melinie z nieodpowiednim towarzystwem. TRUDNO MI POWIEDZIEC JAK GO NIE WIDZE Czy ktos z was moi drodzy rospoznaje taki nastroj ? Nie wiem co robic moze dam znac jego rodzicom. Z gory serdecznie dziekuje i zycze milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

holland1982, jeżeli Ty nie jesteś w stanie "wyczuć", w jakim nastroju jest Twój partner, mimo że byłaś z nim kilka lat, to obawiam się, że nikt tutaj na forum tylko na podstawie Twoich słów nie będzie w stanie określić, czy jego zachowanie to świadectwo manii, czy depresji. Jeśli choruje na ChAD, to powinien się leczyć - systematycznie mieć kontrole u lekarza. Jeśli możesz, spróbuj go do tego przekonać. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×