"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bluepb 15 mar 2016, 21:39
Ja np. wczoraj godzinę rozmyślałem ale usnąłem.
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Bluepb 15 mar 2016, 21:55
Dajcie mi fluotekstyne, mirtazapine, paroteksyne albo cyjanek potasu...

Muszę dopisać bo nie mogę edytować, że możesz być też inny lek ważne żeby działał.
Sertralina 200mg

przez tictac 15 mar 2016, 22:43
No mi na razie sie nie chce spać, wiec zapowiada się znowu meczarnia. Kumpel chory a ja się bioje jechać go odwiedzić no porażka :oops:
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez przygnębiona_żona 15 mar 2016, 23:13
Wy nie umiecie spać a ja bym non stop spała :x rano otwieram oczy już zmęczona, cały dzień śpiąca i ledwo czasami do 22 wysiedze. Za to kilka pobudek w nocy.

przez Siarlek 15 mar 2016, 23:44
Ja też bym cały czas spał. Jutro znowu do roboty każdy dzień to walka. Nic /cenzura/ nie rozumiem, nie wiec co robić. Zostałem rzucony na..... szkoda szczepić ryja
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

przez tictac 16 mar 2016, 12:52
Mi się chce w dzień spać, może nie tyle spać co jestem jakiś taki obity i znużony. W nocy za to się zamartwiam okropnie, tak samo jak tylko się obudzę to nie chce, żeby dzień się w ogóle zaczynał. :why:
Już druga noc nie wyspana tak jak trzeba i chodzę jak ćpun. Ehhh ta paroksetyna mnie wykończy.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Disaster123 16 mar 2016, 17:48
warrior11 napisał(a):Disaster123,
Zacznij od zmiany swojego nicku;) Każdego dnia spróbuj zrobić coś drobnego,przed czym uciekasz.
Może to być np.wyjście z domu, zagadanie do drugiego człowieka lub odpowiedź na ten post.

Dzięki za odpisanie. Niestety ostatnio nawet drobne rzeczy przed którymi uciekam nie są takie drobne dla mnie..

Bluepb napisał(a):Disaster123 pójdziemy razem do psychiatry ? < 3

< 3 Już niestety byłam, leki nic nie dają. Już całkiem zaczynam wątpić, że coś jest w stanie sprawić, że będe normalna:(
Disaster123

przez ( Dean )^2 17 mar 2016, 03:06
Stakatela napisał(a):Dlaczego inżynierka dalej nie napisana ?

Piszę ją biorą cały czas benzo bo ze stresu wgl nei jestem w stanie pisać,ale już mi się kończą i dostaje jakiejś nerwicy wgl pisząc to.Do tego mój promotor to maksymlany nieogar gorszy niż ja.
Najgorszy jest wiatr.

przez Stracona100 17 mar 2016, 12:20
Jestem zdruzgotana swoją niemocą. Depresja i leki spowodowały, że okropnie przytyłam. Nienawidzę siebie takiej :evil: , nie mogę tego znieść i czuję się okropnie. Staram się zmobilizować do aktywności fizycznej, ale gów.no z tego wychodzi - nie mam już siły :why: :why: :why: :why: :why:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez warrior11 17 mar 2016, 12:51
Disaster123,
Mimo wszystko nie uciekaj,nie rezygnuj,nie wycofuj się,jedynym wyjściem dla Ciebie jest wychodzenie
naprzeciw trudnościom.Przykładowo,wyjście z domu może być teraz dla Ciebie problemem,ale jeżeli zaczniesz
od dzisiaj wychodzić codziennie(chociaż na chwilę ),za miesiąc możesz już nie mieć z tym problemu..
Podobnie jest z innymi rzeczami. Najgorszą rzeczą jest zamykanie się i rezygnacja - tego się wystrzegaj.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez cichyczlowiek 18 mar 2016, 11:38
Nie wytrzymuję nerwowo sytuacji która jest u mnie. Bliska mi osoba wygaduje że nie pracuję, jestem leniem. Dużo osób myśli że nie chcę pracować. Nie mam już sił tłumaczyć: że staram, robię wszystko żeby mieć pracę. Każdy Pracodawca szuka pracownika tylko z doświadczeniem, znam niektóre osoby które dostały pracę po znajomości. Co z tego że mam skończone kursy np. na wózki widłowe jak nikt mnie chce przyjąć. Przejmuję się tym, że ludzie tak na mnie gadają, a to odbija się na moim zdrowiu.

przez Bluepb 18 mar 2016, 13:08
Disaster123 napisał(a):< 3 Już niestety byłam, leki nic nie dają. Już całkiem zaczynam wątpić, że coś jest w stanie sprawić, że będe normalna:(

Nowe leki i nie poddawaj się. A w ogóle to ile je bierzesz bo niektóre potrafią działać dopiero po np. 5 tygodniach...
Ja jestem przed wizytą. Chyba we wtorek idę.

przez Judelaw 18 mar 2016, 13:11
Niewiarygodne jak to wszystko potrafi się odwrócić.Jeszcze dwa miesiące temu miałem wszystko plany marzenia cele łapałem życie za mordę.Pozaczynałem trochę spraw a przez deprechę nie skończyłem prawie żadnej.Człowiek zarobiony,zadowolony,pewny siebie z nadzieją na lepsze jutro i czas.A teraz leżysz pan i robisz pod siebie.Zdrowy by się mógł załamać a co chory kiedy znowu ląduję jak z ręką w nocniku.Leże i kwiczę no dobra nie kwiczę bo na to też nie mam sił.Niech mnie ktoś zabierze z tego świata...Sam jestem za bardzo zawzięty i uparty żeby się zabić.Nie nawidzę tej choroby zabiera wszystko,po raz kolejny.Po co wychodzić z kolejnej depresji po co się leczyć po co układać sobie życie jak i tak to zaraz w najmniej spodziewanym momencie wróci jak bumerang i wszystko rozpierdoli w drobny mak.

Tak nie wiarygodne i oderwane od normalności jak to że kogoś śledzą intruzi,czarna wołga i FBI namierza przez radioodbiorniki.
CHAD
''Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją w ogóle''

przez Bluepb 18 mar 2016, 20:30
jak to że kogoś śledzą intruzi,czarna wołga i FBI namierza przez radioodbiorniki.

Ludzie z F20 mają wesoło. :D
Sertralina 200mg

Sortuj wg