Skocz do zawartości
Nerwica.com

Liczy się tylko wygląd


Adidr

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

Niestety masz rację. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie TYLKO wygląd się liczy, fakt w pierwszym momencie ma to znaczenie, ale jeśli komuś zależy na głębszej relacji wygląd to zdecydowanie za mało, a z mojego doświadczenia wynika, że wygląd nie równa się szczęście w miłości, znam atrakcyjne osoby samotne i brzydali w stałych związkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak atrakcyjnie życie mają w większości tak zwane "ciacha" lub co najmniej średni. Ciągle są gdzieś zapraszani, na jakieś imprezy, spotkania, mają mnóstwo adoratorów i mogą sobie wybierać do woli. Natomaist brzydcy są zmuszeni do siedzenia w domu. Już naprawdę nie wiem co mam robić, mam mnóstwo hobby, zainteresowań, ale to nie ma znaczenia, kiedy nie ma się dobrego bądź przeciętnego wyglądu :(. Ile jest takicb brzydali w stałych związkach? Pewnie niewielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

mozesz zawsze nadrobic cechami charakteru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

mozesz zawsze nadrobic cechami charakteru

Nikt nie zwróci uwagi na charakter, bo wygląd wszystkich odstraszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie głównie o faktycznej większości osób, która przy pierwszym kontakcie zwraca uwagę na wygląd, ale niepostrzegajmy tej grupy jako WSZYSTKIE kobiety na świecie.

 

Naturalnie, przy pierwszym kontakcie zwraca się uwagę na wygląd, ALE TYLKO w przypadku, gdy jest to jedyną rzeczą, jaką w danej chwili jesteśmy w stanie zobaczyć(przykład; spotkanie się z kimś wzrokiem na ulicy itp. - właściwie wszysktie przypadki gdzie niemamy dostępu do teog by poznać osobę głębiej niż tylko oglądając jej 'opakowanie'. Dlatego radziłbym Ci, zapisanie się na jakieś kółka zainteresowań itp. gdzie możesz bardziej wykazać się swoją umiejętnościami niż samym wyglądem i automatycznie również osoby, które będą Ci towarzyszyć, postrzegać Cię będą nie tylko przez pryzmat tego jak wyglądasz.

 

Podtrzymuj stan pozytywnego nastawienia do ludzi(choć zdaję sobię oczywiście sprawę z tego, jak jest to ciężkie), bo nie kończą się oni tylko na kobietach w zbliżonym do Ciebie wieku, ani tylko na tych kobietach, które zdążyłeś już poznać. Zaprzestanie tego typu myślenia może znacznie utrudnić Ci znalezienie kobiety - z natury, mało kogo interesuje związek z kimś kto jest bardzo negatywnie nastawiony do wszystkiego, w tym ludzi, prawda?

 

Pozdrawiam i jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adidr,

Zobaczcie jak atrakcyjnie życie mają w większości tak zwane "ciacha" lub co najmniej średni. Ciągle są gdzieś zapraszani, na jakieś imprezy, spotkania, mają mnóstwo adoratorów i mogą sobie wybierać do woli

Taka sobie ta teoria.

Atrakcyjnych facetów mających problem z nawiązaniem relacji z kobietami też jest sporo, choćby tu na forum.

 

pomimo wielu prób z mojej strony.

Jakich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałkowane te tematy wyglądu były setki tysięcy razy, na chyba wszelakich możliwych forach.

Co najlepsze - za wszystkie niepowodzenia, ludzie winą obarczają swoją fizyczność.

Nieatrakcyjni - bo są za brzydcy i nikt ich nie chce bo liczy się tylko wygląd. Atrakcyjni - bo są za ładni, traktowani powierzchownie i dodatkowo inni ich nie lubią, bo im zazdroszczą.

Ale nikt nie wpadnie na to, że to jest kurde kwestia wyborów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

mozesz zawsze nadrobic cechami charakteru

Nikt nie zwróci uwagi na charakter, bo wygląd wszystkich odstraszy.

 

:lol: zawsze mozna się zoperować albo makijażem nadrobić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjnych facetów mających problem z nawiązaniem relacji z kobietami też jest sporo, choćby tu na forum.

Prawda to, też zauważyłem a kiedyś mi się wydawało to niemożliwe.

 

 

W ogóle nie wiem jak można mieć problem z nawiązywaniem relacji z kobietami :yeah: Przecież kobitki jak ktoś jest atrakcyjny to same podchodzą do interesującego osobnika, wiem to z autopsji u kolegi. Normalnie teraz mi chce się smiać - mają wygląd, babki do nich zagadują, a nie wiedzą jak do nich podejść :yeah::yeah: Mi właśie brakuje tylko wyglądu, aby kogoś bardziej dobrze poznać, bo nie oszukujemy się - musisz się drugiej osobie podobać. W innych dziedzinach życia problemów większych nie mam, łatwo nawiązuje kobtakty z ludźmi (kobietami też), tylko ze jak jesteś brzydki masz znacznie ciężej, bo sporo ludzi cię odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

moze brak Ci przebojowosci, masz niska samoocene? bierzesz jakies leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem jak można mieć problem z nawiązywaniem relacji z kobietami

No można, można. Myślę że zazwyczaj jest to trudność w nawiązywaniu relacji w ogóle, nie tylko z kobietami. Ale że my mężczyźni boimy się jak ognia bliskości emocjonalnej między członkami tej samej płci, to jeśli nie umiemy tych relacji nawiązywać i tak tego nie widzimy. No i wtedy wydaje nam się że mamy trudność z kobietami tylko, bo tylko na tym się skupiamy.

Ja się za taką osobę właśnie uważam. Pogadanie na neutralne tematy jest dla mnie proste i przyjemne, natomiast na poważniejsze głębsze tematy bezpośrednio związane ze mną lub rozmówcą jest już mi ciężko. Też kiedyś myślałem że jestem po prostu nieśmiały i dlatego nie interesują się mną kobiety, a prawda jest że problem jest głębszy i szerszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×