Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to Kurde Jest !?


TrukerSon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Już nie pierwszy raz zakładałem tutaj temat... A wiec mam problem .. nawet spory . no no wszystko a wszystko zaczęło się to poł roku temu .. najpierw miałem trudności z oddychaniem (teraz tez jakieś mam) .. no bo miałem sobie fajne spokojne wcześniej życie(były tam jakieś kłutnie itp. ale to normalne) wszystko było ok . no i jak zaczęły się te problemy z oddychaniem to masakra..! . Najpierw popadłem w taki stan .. po prostu jak bym był w jakimś śnie .. nie wiem jak to określić .. nie wiem .. jak bym po prostu stracił świadomość ze jestem sobą.. no porpostu nie umiem tego wytłumaczyć . no i do dziś to mam i to mnie bardzo martwi .. byłem w szpitalu i wiem że to na 100% nie jest to wina z medycyny .. bo mi zrobili wszystkie badania . i nawet sam kardiolog powiedzial ze to są typowe objawy nerwicy (tylko ze ja jeszcze wtedy nie mowilem o tym stanie o śnie) . no i właśnie mam się wybrać do psychologa za około 30 dni . bo tylko za tyle są zapisy ... Bo też wcześniej palilem marichuane i może to tez ma coś z tym zwiazek ale nie wiem.. może to depresja albo coś.. WIĘC PROSZĘ WAS . JAK COŚ O TYM WIECIE TO PISZCIE . !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×