Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja wieloletnia


MrHanzfull

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem nowym użytkownikiem tego forum więc wszystkich odwiedzających ten wątek Ciepło Witam ! :yeah:

 

Piszę ponieważ mam pewne pytania co do mojej sytuacji (może znajdzie się osoba , która będzie mi w stanie pomóc albo była w podobnej sytuacji ).

 

Trochę o mojej sytuacji

 

Od jakiś 2 tygodni chodzę do psychologa (co tydzień spotkanie 1 godzinne. Jest przedstawicielem psychologii psycho-dynamicznej ) i na pierwszym spotkaniu Pani Psycholog "wstępnie" stwierdziła ,że mogę mieć depresję wieloletnią.

I tutaj zaczynają się schody.

Ponieważ ogólnie rzecz biorąc pod względem emocjonalnym czuje się dobrze. Nie mam myśli samobójczych , doła, nie jestem a-społeczny. Mam dobre relacje z moimi rówieśnikami i posiadam sporą grupę zaufanych przyjaciół . Aktywnie spędzam czas i tak dalej i tak dalej. (Rodzinę również mam w porządku)

 

Jedyne objawy , które spowodowały ,że zasięgnąłem pomocy psychologa były wieloletnie bóle głowy ,przy których farmaceutyczny sposób leczenia nie przynosił rezultatów, oraz problemy z koncentracją tzn gdy chciałem się pouczyć , natłok myśli skutecznie mi to nie umożliwiał (jestem w 2 klasie Liceum )

 

Obecnie zażywam dwa lekarstwa od dwóch tygodni

Memotropin (1200mg rano)

Anafranin (10mg na noc)

Nie czuje żadnych skutków ubocznych ani żadnej poprawy

 

I teraz pytanie

Jaką inną chorobę mogę mieć jeśli nie depresje ? (jeśli te pytanie ma w ogóle sens )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wyczerpuje i powiem więcej wydaje mi się że nigdy nie wyczerpią się Twoje wątpliwości ;)

 

Bez kolejnych smoków do pokonania ,życie by straciło trochę na barwie ;)

 

I rzeczywiście depresja maskowana najbardziej pasuję bo łapią się do tego jeszcze moje problemy ze snem.Czas pokaże trzeba być cierpliwym. Dzięki Wielkie za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Losowych. Na dzień dobry kiedy się obudzę, w środku dnia , pod koniec (jak teraz).

 

Nie mówiąc ,że będąc niskociśnieniowcem "drzemki" w środku dnia dla mnie są męczarnią. Potrzebuje pół godzinny albo i lepiej żeby się wybudzić i reguły nie ma czy po godzinnej/półgodzinnej drzemce czy 3 godzinnym "maratonie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×