Skocz do zawartości
Nerwica.com

WYJSC Z DEPRESJI ,POMOC NADESZŁA


menix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :great:

Moją największa cechą jest altruizm,ale pomimo tego nie pomagam istotom które nie wyrażają na to zgody i chęci,zatem jeśli ktoś nie chce sobie pomóc ,niech po prostu zawróci.

Wielu z was jest istotami w młodym wieku ciała fizycznego i bez obszernej wiedzy może nie być w stanie zrozumieć mojego punktu widzenia jak i punktu rozwoju na jakim znajduje się obecnie .

Potrzebne jest doświadczenie i obszerna wiedza zdobywana przez dłuższy czas istnienia i doświadczania na tej planecie .

Spróbuje objaśnić ewidentnie wszystko w temacie którym zakładam,ale żeby dalej czytać musicie być zdolni przekreślić to co wam wpajali lekarze itp,podejść do sprawy od nowa.

Oczywiście nie jestem dobrym pisarzem ,mogę pisać w sposób chaotyczny za co z góry przepraszam.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Depresja istnieje w ciele fizycznym i w ciele energetycznym ,żeby ją pokonać całkowicie trzeba uleczyć się na obu swoich tych ciałach,jest również ciało mentalne naszej istoty i dalsze czystsze już ciała.

Jeżeli uleczycie się jedynie na ciele fizycznym,bez ciała energetycznego-depresja będzie nawracać.

Pierw musicie zrozumieć o co chodzi w tym życiu.

Objaśnienie zaczynam od punktu najwyższego -nie mając wiedzy na ten temat ,mogę być źle odebrany,ale niestety napisać to muszę,bez tego ani rusz dalej.

To życie to egzamin-test waszej esencji istoty we wszechświecie.To proces 13 wymiaru dalszej ścieżki rozwoju waszych dusz.

Dlatego tutaj jesteście żeby się sprawdzić ,ja wiem ze skoro tu jesteście i cierpicie na depresje -jesteście świetlanymi istotami.

Na ciele energetycznym jesteście atakowani przez istoty z wyższego wymiaru o niższej wibracji(negatywnej energii).

One maja za zadanie doprowadzić was do obłędu i doprowadzić was do samobójstwa-dokładnie do samobójstwa,wyeliminować was w najkrótszym czasie jak to tylko możliwe z testu-egzaminu 13 wymiaru.

Przez całe życie będziecie doświadczać nauk które są wam potrzebne i kreują waszą esencje duszy aż do doskonałości,doświadczanie prowadzi was do wyeliminowania słabych punktów w waszej esencji duszy.

 

Wyższe wymiary są dla nas nie widoczne,świat fizyczny dualistyczny jest najniższym z możliwych gęstości energii(najgęstszym) i najbrudniejszym gdzie można doświadczyć wtedy najwięcej.

Wyraziliście zgodę by tu być i zgodziliście się na to wszystko czego doświadczacie i doświadczać będziecie-wasi opiekunowie was prowadzą.(tego nie pamiętacie i na to tez się zgodziliście inaczej nie był by to test waszej esencji duszy)

 

Także witam was jako siostry i braci,we wszechświecie fizycznym najwyższym z możliwych ,wszyscy jesteśmy jednością,powstaliśmy z jednego.

Podaje wam pomocną dłoń bo sam przez to przeszedłem ,i każda istota błądząca w swej ścieżce kreacji świetlista musi przez to przejść.

Mam obawy ze mój post zostanie zlikwidowany ,już próbowałem na innych forach ,jest zbyt konkretny i może pomóc zrozumieć w czym rzecz tysiącom cierpiących ludzi i zaszkodzić lekarzynom i firmą farmaceutycznym co jest wrogo widziane nawet na forach.

Uważam ze wiedza powinna być darmo ,ale w tym systemie jest to nie na miejscu ,żeby się przebić z tymi informacjami ,trzeba nie źle się natrudzić,ja mam dość patrzeć jak się meczycie i podejmuje ten trud.

Co chce wam powiedzieć,zanim odpiszecie na mój post w jakikolwiek dowolny sposób.

Zanim napiszecie zbadajcie skrupulatnie temat firm farmaceutycznych które mają z nas ogromne korzyści ,oni będą w was podtrzymywać chorobę i męczarnie,bo to dla nich ogromny zysk.

Wasza siłą jest bycie świadomym ,zajrzyjcie na youtube ,czerpcie podpowiedzi z informacji nie systemowych,zajrzyjcie na NTV,wolną ludzkość,skoro jeszcze was tam nie ma to znaczy ze tam nie długo będziecie ,ze gdzieś zeszliście ze ścieżki.

Depresja jest rodzajem szturchańca byście się zbudzili i otworzyli oczy,byście bardziej przyjrzeli się samym sobie i swojemu problemowi.

Popatrzcie i analizujcie samych siebie ,kim jesteście wewnątrz.

 

Proces ziemski- cała ścieżka istnienia na tej ślicznej planecie prowadzi do oczyszczenia -do pierwotnego wzoru esencji duszy taka jaka się wcieliła w wasze ciało + doświadczenia jakie ze sobą zabierzecie.

Każdy z nas musi się oczyścić z brudów w jakie wszedł to jest właśnie ten egzamin.

Żyjąc w systemie jakim żyjemy ,bardzo szybko się brudzimy ,a brudzimy się przez to z czym mamy styczność na co dzień:

-to co jemy

-to czego słuchamy

-to co oglądamy

-z czym mamy jakikolwiek kontakt naszymi zmysłami.

Dopóty nie rozpracujecie jak system funkcjonuje i na jakich zasadach jest zbudowany ,nie będziecie wiedzieć o czym pisze.

Zwróćcie uwagę na fakt ze firmy farmaceutyczne zmniejszają stopniowo dawki witamin w swych sztucznych wyrobach ,które są nie wystarczające do zapotrzebowania dziennego ciała fizycznego ,a czym ciało starsze tym większej dawki potrzebuje.

Rządzący na tym świecie niszcząc i zatruwając przyrodę ,obniżają walory żywności przez nas spożywane,do najniższych granic.

 

 

Depresja w ciele fizycznym.

Jest do najszybszego wyeliminowania,w ciągu 2 tygodni możecie poczuć się lepiej a za 2 miesiące nie pamietac w ogóle o depresji.

To wy sami decydujecie czy chcecie ją mieć ,czy tez nie,wybór należy do was.

Żeby doprowadzić do depresji wystarczy nie dbać o swoje ciało,nie mieć wiedzy na temat prawidłowego jego odżywiania i nie wiedzieć co naszemu ciału jest potrzebne by otrzymać je w dobrej kondycji.

Nie dziwi mnie to bo wchodzimy tutaj w ciała fizyczne z brakiem wiedzy na ten temat,dlatego wielu z nas wcielających się tu w pierwszych ze swoich wcieleń ,nie ma o tym pojęcia ,w szkołach nas tego nie uczą ,a cenne informacje nie przedostają się w mediach szerokiego nurtu .

System jest tak skonstruowany by utrudnić wam drogę wyjścia,przejścia egzaminu 13-ego wymiaru.

13 wymiar jest procesem stworzenia wszechświata fizycznego obu istniejących energii (pozytywnej i negatywnej) dla wspólnego rozwoju ,ewolucji.

A wiec jak się wyleczyć?

Wyleczycie się gdy dowiecie się co podtrzymuje ciało fizyczne przy życiu,co mu jest potrzebne????

Odpowiedz jest taka prosta.

Witaminy i minerały w wartościach odpowiednich :great:

Żeby doprowadzić ciało do depresji trzeba przez kilka lat je zaniedbywać i nie dostarczać ich w wystarczających ilościach jakie ciało potrzebuje,braki kumulują się i po dłuższym czasie dają znać właśnie w sposób braku zdrowego funkcjonowania umysłu.Medycyna ma swoje na to nazw,określenia.

 

Mam 36 lat ,depresja pojawiła się u mnie w 25 roku życia ,uleczyłem ją na ciele fizycznym w wieku 31 lat ,w ciele energetycznym całkowicie nie dawno około 5 miesiące temu.Zanim uleczyłem ją na ciele energetycznym miałem nawroty ,wiedziałem ze jest jeszcze coś -co trzeba zrobić.

Atakowały mnie nisko wibracyjne istoty,trzeba ich wygnać a nawet im pogrozić.

Gdy to w końcu zrobiłem po 5 minutach nawrot ustąpił jak ręką odjął i nigdy już nie powrócił,nawet złe odżywianie nie jest w stanie wywołać u mnie jakiejkolwiek z cech depresji.Wiemy ze depresja nasila się w sezonie zimowym.

 

Zanim dojdziecie do punktu eliminacji depresji na poziomie ciała energetycznego musicie posiadać odpowiednią wiedzę-przede wszystkim w jakim świecie żyjecie i jakie zasady odgórne tu panują ,kim na prawdę jesteście i wiele innych .

Sprawa nie jest dla was teraz łatwa,ale będziecie już czuć się lepiej po wyeliminowaniu depresji ciała fizycznego i mieć siłę je pokonać,jest to z drugiej strony bardzo łatwe ,wystarczy się wkurzyć i je wygnać.

Gdy już będziecie świadomi tego ze jesteście atakowani,wystarczy się wkurzyć i głośno powiedzieć do nich :"ze nie dacie rady mnie doprowadzić do samobójstwa".

Dajcie przyzwolenie z jakim rodzajem energii chcecie pracować,jakie istoty jedynie mają mieć do was dostęp,ze nie życzycie sobie by negatywne energie żerowały na waszym ciele fizycznym itp.

Uważajcie, ważne jest byście zrobili to dokładnie ,słowa wypowiedziane muszą być konkretne i na temat-żęby to zrobić musicie znać warunki ,wy musicie to czuć w sobie ,nie róbcie tego gdy nie jesteście gotowi.

Na łapu capu możecie narobić sobie większych problemów.

Idźcie powoli z wiedzą wstępną ,pierw eliminacja na ciele fizycznym,potem na ciele energetycznym.

Nie proszę byście mi wierzyli ,dla mnie wiara nie istnieje ,albo wiem albo nie wiem.

Przeszedłem przez to i nie mam nawet tyci tyci :D depresji w sobie,jestem dziś silniejszy niż bylem wtedy,śmieje się ,ciesze się ,ja mam już to za sobą i idę dalej ,tu się robi coraz ciekawiej bo droga oczyszczania się nie kończy.

Depresja to pierwszy ze stopni które trzeba pokonać.

Dalszym jest wyzbycie się wyuczonych programów w sobie -przyzwyczajeń wszczepionych przez system na ziemi ,barier ku wyzwoleniu ,tego czym żyjecie co robicie wbrew waszemu sercu.

Zgłębianie wiedzy dawniej nie dostępnej ukarze wam drogę,idźcie za głosem serca, za miłością do samego siebie ,słuchajcie tylko swojego wnętrza a nigdy się nie zawiedziecie.

 

Na dobry początek poczytajcie stopnie ewolucji na wolnej ludzkości.

Naszym jedynym światełkiem w tunelu jest Internet.

Dowiedzcie się prawdy,a prawda was wyzwoli.

Wiedza i jeszcze raz wiedza to jest to co wam pomoże przejść przez to wszystko.

Zapomnijcie o psychiatrach ,psychologach o całej powszechnej medycynie oni wam nie pomogą-sami musicie to zrobić , oni (lekarze)dzięki wam mają prace i służą systemowi ,tak jak system ich wyszkolił tak funkcjonują i rzekomo pomagają -nie miejcie do nich pretensji oni w tym siedzą jak i my.

Zapomnijcie w końcu o depresji ,tego wam życzę zadbajcie o duże dawki witamin i minerałów,a jest coraz trudniej o dobre suplementy czy zioła .

Nie zapominajcie ze trwa depopulacja ,oni już próbowali zabrać nam zioła,teraz zabrali nam dobre żarcie a w zamian otrzymujemy już GMO-modyfikowane i niszczycielskie organizm .......łajno a nie żywność.

Wszystko to co nie wyprodukowała natura ziemi jest śmiercią ciała fizycznego.

Nauczcie się dbać o swoje ciała fizyczne-to jest wasza pierwsza większa lekcja,powodzenia :great:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×