Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój facet ma depresję :(


eatmyburitto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Nie wiem jak mam sobie z tym wszystkim poradzić, dlatego tutaj piszę. Mam nadzieję że jest ktoś w podobnej sytuacji. Aktualnie jestem załamana.

 

Jesteśmy razem dosyć krótko, ale ja wiem że chce trwać przy nim już na zawsze. Ogólnie jest mi z nim cudownie, myślę, że jemu przy mnie też, to po prostu widać. Okazuje mi uczucia, naprawdę czuję się przy nim bezpiecznie. I wszystko byłoby idealnie gdyby nie ta depresja. Od jakichś 2 miesięcy bierze psychotropy. W dzieciństwie chorował na ADHD. Jest bardzo nerwowy i każda, nawet najmniejsza drobnostka potrafi go zdenerwować i załamać. Jest też bardzo zazdrosny. Znajomym tego nie okazuje, wyżywa się zawsze na mnie :( A wtedy potrafi być dla mnie taki okrutny. Mówi żebym dała mu spokój, że już mnie nie chce i różne inne niemiłe rzeczy. Było tak już pare razy, zawsze po wszystkim przepraszał i mówił że nie wyobraża sobie życia beze mnie, że mnie potrzebuje i na pewno nigdy mnie nie zostawi. Ale takie sytuacje się powtarzają i coraz bardziej męczą psychicznie. Tak było też tym razem.. Zdenerwował się, nie chciał powiedzieć mi o co i stwierdził że nie chce nikogo, chce być sam, od tego czasu się nie odzywa. Nie wiem czy mam naciskać, czy czekać, czy po prostu odpuścić. Boje się że to koniec. Ale ja nie wyobrażam sobie życie bez niego i gdybym mogła być pewna w 100% że on chce być ze mną tak samo mocno jak ja z nim to potrafiłabym znieść wszystko. Ale w takiej sytuacji.. Co powinnam zrobić? Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×