Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bukowski 08 gru 2014, 03:38
Nie mogę spać.
Bukowski

przez tahela 08 gru 2014, 03:52
ja tez a najlepsze ze w nocy mało spałam a rano pojechałm sobie na targ staroci i póxniej tez nie miałąm za bardzo czasu zeby pospac druga noc czuje zmeczenie a nie moge spac, no ale jutro znowu musze w miare wczesnie wstac ech
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Lilith 08 gru 2014, 09:51
Jakoś nieszczególnie. Wypluta i bez życia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 Gorliwy 08 gru 2014, 11:19
Jakie to Niebo w gaciach ( i nie tylko tam ) obudzić sie z rana bez lęku . Ja pierd--ole wręcz jak szczęście jakie , wygrana nędzarza w Lotto, długo oczekiwane dziecko u bezpłodnej starej baby . Normalnie wielkie UUUFFFF! . Dziś tak właśnie się obudziłem,,,
Brintellix zaczał działać ( plus Paro z rana ). Czuję w sobie więcej pozytywnej i pełnej spokoju energii . Może nie jest idealnie, jakoś nad wyraz super , ( tych chwil szczęśliwości , o której wszyscy marzymy) , ale jest dobrze , a będzie jeszcze lepiej ;) .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez Midori 08 gru 2014, 12:50
Nawet dobrze. Jestem trochę zestresowana, ale to akurat nic nowego.
Midori

przez PannaNatalia 08 gru 2014, 16:39
Boję się...
:(
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

przez Niete 08 gru 2014, 17:18
Miałem sen. Byłem w klubie na koncercie. Wokalistę spotkałem jeszcze wcześniej zanim się show zaczął. Pogadaliśmy, było fajnie. Powiedział, że mam dobry głos i pozwolił bym go zapowiedział na koncercie. Nie ze sceny, ale do mikrofonu gdzieś tam tam z boku gdzie jest akustyk i oświetleniowiec. Całość była filmowana w publicznej tv, wiec dużo kamer skierowanych na muzyka i ekipy filmowej. Znałem setlistę wcześniej i dokładnie co zaśpiewa, a wybór był specjalny. Jak podszedłem bliżej to po kilku piosenkach podszedł do mnie i opisał mnie jako fajnego człowieka i w duecie coś zaśpiewaliśmy (ja bardziej jako tło, bo nie ma co wokalu porównywać, ale na szczęście zrobiliśmy do jednego mikrofonu). Mega wyróżnienie i ludzie klaskali jak schodziłem ze sceny. Niektórzy mnie poklepywali, inni się uśmiechali. Stanąłem gdzieś bardziej z tyłu patrząc na resztę występu. Po chwili poczułem coś na plecach. Ktoś zaczął drzeć mi koszulę. Poczułem agresywne zaczepki i plucie na mnie. Nagle znalazłem się w centrum zawiści, zazdrości i negatywnej energii przez to, że kilku osobom (anonimowym dla mnie) nie podobało się takie specjalne traktowanie mnie. Zaczęły się szturchnięcia, zauważyłem że ktoś moje rzeczy zabrał i zdeptał oraz w końcu dostałem taką kosę w nogi aż upadłem. Na moje szczęście nie mogli tak od razu się na mnie rzucić ze względu na tłum otaczający nas. Próbowali mnie zdeptać i skopać, by potem wywlec za drzwi i zrobic gorsze rzeczy. Cały czas leżąc czołgałem się na plecach tyłem jak najdalej od nich i bliżej sceny, gdzie uważałem iż będzie bezpiecznej. Udało mi się trzymać na mały dystans, bo dość dobrze między nogami sie przeciskałem a oni mieli małe trudności by coś więcej robić niż tylko kopnąc moje stopy. Cała akcja doczołgania sie upłynęła wraz z koncertem. Nikt nie reagował na moją udrękę. W końcu występ się skończył i moi oprawcy odpuścili sobie znikając gdzieś z wychodzącym tłumem. Wstałem i patrzac na wokalistę, które powoli się zawijał ze sceny krzyknąłem: patrz co mi zrobili. A on oparł: takie życie. Zapalił papierosa, usiadł i zaczął mówić jak to wszystko jest sztuczne i czego się spodziewałem. Dziś też wiele rzeczy powiedział pod publiczkę, wplatał fragmenty ksiązek by nadać fałszywie głębszą treść i miał kontakt z ludźmi, po których dostał dysonansu poznawczego. Miałem wrażenie jakby sam się zrobił hipokrytą i kukiełką za pieniądzę tylko by inni słyszeli co chcą usłyszeć lub sam kazał tamtym się na mnie rzucić by pokazać, że nikt nie jest specjalny i za wszystko w życiu trzeba zapłacić.

Sorry, że tak chaotycznie i niegramatycznie, ale chciałem opisać to zanim bym zapomniał. Dziwne uczucie jak takie rzeczy sie śnią, tak jakby jakaś bajka z morałem :D
Niete

przez abstrakcyjna 08 gru 2014, 17:35
Niete, Jak szczegółowo to pamiętasz. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Niete 08 gru 2014, 17:37
W snach wszystkie szczegóły są nierealne, ale nie jest łatwo zapomnieć jak się czuło.
Niete

przez abstrakcyjna 08 gru 2014, 17:41
Niete, ja bym nigdy tak szczegółowo nie zapamiętała. Zawsze tylko zlepek scen, średnio powiązanych ze sobą. I to w najlepszym wypadku, bo zazwyczaj to nic nie pamiętam.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez tahela 08 gru 2014, 18:07
nie wiem, chyba nakrecona, ale myśląca o kims jednak, wahnięcia nastroju spore,zawsze jak mam cos załtwic mma lek stresujacy zazdroszcze ludziom, którzy ie maj tego leku, ale załatwiam bo najgorsze to zostawic wszystko a to i tak bedzie wisiec, nastrój jak pisałam róznie od fajnie do płaczu za...
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Kontrast 08 gru 2014, 18:18
Jakiś taki ściszony życiem. Pogoda dziwna szaro, buro, srako owako.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez kotek em 08 gru 2014, 19:56
Kontrast, a czego można spodziewać się po grudniowej pogodzie w Polsce? :D Wszystko jest w jednym kolorze. Ja chcę, żeby było lato, najlepiej tak z pięć lat wstecz :!:
Obrazek

przez Bukowski 08 gru 2014, 22:23
:smile:
Bukowski

Sortuj wg