Skocz do zawartości
Nerwica.com

odtrącenie, załamanie.


little lamb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za jakiś czas będę mieć osiemnaście lat, jednak już widzę problemy w moim życiu. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że relacje z moimi szkolnymi znajomymi znacznie się pogorszyła. Jeszcze jakiś czas temu mogłam na nich liczyć, często z nimi rozmawiałam. Od momentu, kiedy zaczęły się ferie świąteczne wszystko się zmieniło. Przyjaciółka, którą znam od dziecka a która nadal chodzi ze mną do klasy przestała zwracać na mnie uwagę, a zaczęła zwracać na tych, których poznałyśmy dwa lata temu przed pójściem do liceum. Nie mam od nich wsparcia.

W dodatku wczoraj zerwałam ze swoim chłopakiem, jednak między nami nie układało się dawno. Może nawet od początku, ponieważ nigdy nie myślałam, że będę w związku ze swoim przyjacielem. Czułam się źle, męczyłam się aż w końcu musiałam to zakończyć. Jeszcze wczoraj czułam się z tym faktem wspaniale. Wiedziałam, że wreszcie jestem wolna! A dzisiaj? To wszystko minęło. W dodatku zastanawia mnie jeden głupi fakt, który jednak mnie dobija - co będę robić w Sylwestra? Pewnie spędzę go przed telewizorem nawet bez szampana. Do mojego nastroju dochodzą jeszcze bardzo złe relacje z mamą - nie odzywamy się już kilka dni, co do nas naprawdę niepodobne. A jeśli się odezwiemy, wychodzą z tego kłótnie. Mam tego dosyć!

 

Codziennie czuję się tak, jakbym dla nikogo nic nie znaczyła. Chce mi się płakać. Mam ochotę odciąć się od wszystkich, a nawet umrzeć. Nie wiem już co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×