Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o radę.


Sajrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj pierwszy raz. Od pewnego czasu nic mnie nie cieszy, jestem bardzo zawiedziony, smutny i zdenerwowany. Nie umiem opisać pewnych uczuć jakie czuję. Czuję spory lęk, choć nie wiem przed czym. W mojej głowie panuje jakiś huragan. Boję się o moją przyszłość, czuję, że nawet jak będę się bardzo starał to jest ona i tak przegrana. Jak widzę jakieś słodkie lub bardzo miłe rzeczy to wymiotować mi się chce. Straciłem bardzo duży kontakt z ludźmi. Kiedyś przebywając w towarzystwie wszyscy czuli do mnie szacunek i sympatię, teraz stałem się bardziej samotnikiem. Gdy odczuwam duży spokój, napadają mnie ataki nerwowe, czasami krzyczę i przeklinam do osób co nic złego nie zrobili, czepiam się o byle co. Potrafię zniszczyć jakieś przedmioty z nerwów. Od pewnego czasu miewam myśli związane z samobójstwem, choć wiem, że nie zrobiłbym tego to często myślę o tym, w jaki sposób zrobiłbym to i gdzie. Często też mam rozum psychopaty, umiem za byle cos rzucić się na kogoś z pięściami. Czuję i jestem przekonany, że potrafiłbym z zimną krwią zabić człowieka, który skrzywdziłby moich bliskich. Nie rozmawiam z nikim na ten temat, dlatego piszę tutaj. Przeżycia lub rzeczy co dla innych sprawiaja przyjemność, radość są dla mnie obojetnie i nie sprawiają mi radości. Stałem się wielkim pesymistą. Największym zdziwieniem było dla mnie to, że wpadłem w nałóg papierosowy, bo nigdy tego nie chciałem i nie ciągneło mnie do tego. Moi znajomi stwierdzili, że coś złego się ze mną dzieje i jestem na wszystko obojętny. Mam 18 lat, byłem zawsze dość dobrym uczniem, a w tym roku wszystko zawalam i nie umiem sobie poradzić z nauką. Lubię szare i mroczne przedmioty i ubrania, nie ubieram się w radosne kolory, czuję się w nich źle. Proszę abyście napisali, czy coś mi dolega, coś jest nie tak? Nigdy na ten temat nie rozmawiałem z nikim dlatego piszę tutaj, postanowiłem napisać, ponieważ sporo znajomych i bliskim mówi, że jestem inną osobą niż wcześniej, że coś się ze mną dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sajrus, Witaj coś na ta Twoja zmiane wpłynęło,ludzie bez powodu nie zmieniaja się z dnia na dzień .Powinieneś zasiegnąć porady specjalisty psychiatry i chyba jak naprędzej psychoterapia też

byłaby wskazana.Jakie są twoje realcje z rodzicami?masz przyjaciół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec był kiedyś alkoholikiem i relacje byłby dość ciężkie, nie pije od 3-4 lat i pracuje w Norwegii, w roku spędza możę 2 miesiące w domu, więc gadam z nim bardzo mało i o sprawach domowych bardziej. Moja mama jest kobietą która mnie nie rozumie, często się kłócimy, dochodzi do kłótni, lecz zawsze dajemy sobie radę i żyjemy razem, lecz nie rozmawiamy o swoich większych problemach. Mam jednego przyjaciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×