Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie moge sobie poradzic z pewna osoba a jest coraz gorzej...


hasacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum więc witam : ) ..

Moj problem niejako zaczął się jakies 2 lata temu kiedy poznalem pewna dziewczyne

przyjechala do Krakowa na studia,oprowadzilem ją po nim,czesto sie widywalismy,co tu duzo mowic bardzo przywiazalem sie do tej osoby, bo jest niezwykle interesująca z pasjami itp. Rozmawialismy duzo, ogladalismy filmy zwierzalismy sie sobie

Co tu duzo mowic zakochalem sie w niej bez wzajemnosci niestety. Z tym udalo mi sie pogodzic, chcialem w niej miec przyjaciela. No i problem zaczal sie kiedy przedstawilem ja okolo pol roku temu moim najblizszym przyjaciolom. Od tego momentu praktycznie caly czas z nimi gdzies wychodzi,spotyka sie, a ze mna bardzo ograniczyla kontakt. Nie moge z nikim juz o tym porozmawiac bo twierdza ze sam musze sobie z tym poradzic,no ale w koncu im jest dobrze bo sie z nia widuja ...

od jakis 3 tyg praktycznie siedze w domu pale papierosy, niemoge przestac myslec o niej. Ze od tak zerwala po tych 2 latach ze mna kontakt.. Jest to bardzo meczace,nic mnie nie cieszy, czesto mam napady niesamowite smutku jakiego nigdy nie czulem,zastanawiam sie ciagle gdzie teraz jest, z kim.. Niewiem jak sobie z tym poradzic proboje sie czyms zajac np czytaniem ksiazek,pisaniem pracy magisterskiej,graniem na gitarze.. Ale to nic nie daje. Najgorsze ze bliskie otoczenie uwaza ze sam sobie wkrecam problem.

Pomożcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×